Як виправити помилку програми WerFault.exe в Windows?

WerFault.exe - виконуваний файл, пов'язаний зі службою звітів про помилки Windows. Це дозволяє Microsoft відстежувати і усувати помилки, пов'язані з операційною системою і її функціями. Але трапляється так, що після включення комп'ютера з'являється повідомлення про помилку WerFault.exe: "Виняток unknown software exception (будь-який код) в додатку за адресою (може бути будь-яку адресу)" . Помилка також може з'являтися при спробі запустити UWP додатки Microsoft, такі як "Параметри", "Фотографії", "Пошта" і т.п. Ось давайте і розберемо, як виправити помилку пов'язану з WerFault.exe в Windows.

Помилка WerFault.exe

1. Перезапустіть службу звітів про помилки Windows

Оскільки виконуваний файл WerFault.exe пов'язаний зі службою звітів про помилки Windows, перезапуск всієї служби виявиться вельми корисним, коли мова заходить про усунення цієї проблеми.

 • Натисніть Win + R і введіть services.msc , щоб відкрити служби Windows.
 • У службах знайдіть " Служба реєстрації помилок Windows" і зверніть увагу на графу "Стан".
 • У властивостях натисніть "Зупинити", якщо служачи працює, тобто написано в графі "Стан" виконується. Якщо вона не виконується, рухаємося далі.
 • Виберіть тип запуску "Автоматично" і натисніть " Запустити ".

Служба реєстрації помилок Windows

Якщо при натисканні кнопки "Запустити" з'явитися таке повідомлення про помилку: " Windows не вдалося запустити службу на локальному комп'ютері. Помилка тисячі сімдесят дев'ять: обліковий запис, зазначена для цієї служби, відрізняється від облікового запису, зазначеної для інших служб, що працюють в тому ж процесі . ", то відкрийте назад властивості цієї служби і:

 1. Перейдіть у вкладку "Вхід системи".
 2. Виберіть "З обліковим записом".
 3. Натисніть кнопку "Огляд".
 4. Введіть ім'я свого облікового запису.
 5. Натисніть перевірити, і якщо вам видасть помилку, що ім'я неправильно, то дотримуйтесь кроку 6. Якщо не видасть помилку, то натисніть OK, і введіть пароль від облікового запису.
 6. Якщо ви не пам'ятаєте правильно ім'я, то натисніть "Додатково".
 7. Справа натисніть "Пошук".
 8. І зі списку виберіть своє правильне ім'я облікового запису, після чого натисніть OK. Далі введіть пароль від облікового запису.

призначення прав на вхід службі реєстрації помилок Windows

2. Оновлення Windows до останньої версії

Деякі користувачі на форумах Microsoft повідомляють, що оновлення Windows до останньої версії усунуло цю помилку. Перейдіть "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Центр оновлення Windows"> і перевірте наявність оновлень.

Перевірка наявності оновлень windows 10

3. Перевірка цілісності системних файлів

Системні файли можуть бути пошкоджені і тим самим видавати багато коди помилок. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команди по порядку, чекаючи закінчення процесу після кожної.

 1. dism /online /cleanup-image /scanhealth
 2. dism /online /cleanup-image /checkhealth
 3. dism /online /cleanup-image /restorehealth
 4. sfc /scannow

dism online cleanup-image scanhealth