Мережевий адаптер не має допустимих параметрів настройки IP

Існує багато проблем у користувачів Windows 10 / 8.1 / 7 з підключенням до інтернету. І одна з таких проблем, коли запускається засіб діагностики мережі, то видається повідомлення про помилку:

  1. Мережевий адаптер не має допустимих параметрів настройки IP.
  2. Ethernet не має допустимих параметрів настройки IP.
  3. WiFi не має допустимих параметрів настройки IP.

Проблема виникає, якщо безпроводового з'єднання або підключення по локальній мережі не вдається отримати дійсний IP-адреса, який необхідний комп'ютера для зв'язку з маршрутизатором і роботи в Інтернеті. Давайте розберемо, як виправити помилку з неприпустимими параметрами IP.

Мережевий адаптер WiFi або Ethernet не має допустимих параметрів настройки IP

Насамперед, ви повинні запустити стандартна програма щодо усунення неполадок з мережею і відключити сторонні антивіруси, фаєрволи і програми пов'язані з мережею. 

Спосіб 1 . Переінсталюйте мережеве пристрій. Для цього натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc, щоб потрапити в диспетчер пристроїв. Знайдіть і розгорніть список " Мережеві адаптери ". Далі натисніть натисніть правою кнопкою миші по мережного адаптера, який видає помилку, і виберіть видалити, після чого перезавантажте ПК. Поверніться назад і упевніться, що немає ніяких помилок у вигляді знаку оклику навпаки пристрою. Якщо такий є, то вам потрібно зайти на сайт виробника мережевої карти і завантажити там останню версію драйвера.

Диспетчер пристроїв мережевий адаптер realtek

Спосіб 2 . Все в тому ж диспетчері пристроїв натисніть на вкладку " Вид " і встановіть галочку " Показати приховані пристрої ". Видаліть всі мережеві адаптери, які відзначені більш прозорим кольором тобто приховані. Це означає, що коли-то давно у вас були інші пристрої, можуть бути навіть віртуальні, і вони просто не були видалені, а система Windows залишила їх. Якщо у вас в списку є мережеві адаптери, такі як " Microsoft 6to4 " або " Microsoft Kernel Debug Network Adapter ", то видаліть їх натиснувши по ним правою кнопкою миші. Видаліть їх навіть, якщо вони позначені, що не приховані пристрої.

Адаптери Microsoft 6to4

Спосіб 3 . Спробуємо більш безпечним методом, це просто оновити IP адреса. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • ipconfig /release
  • ipconfig /renew

Перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка, коли мережевий адаптер не має допустимих параметрів настройки IP 

ipconfig / release ipconfig / renew

Спосіб 4 . Скиньте кеш DNS. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • ipconfig /flushdns

Перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка, коли мережевий адаптер не має допустимих параметрів настройки IP 

Очищення DNS кеша ipconfig / flushdns

Спосіб 5 . Скиньте Winsock. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • netsh winsock reset

Перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка, коли мережевий адаптер не має допустимих параметрів настройки IP 

netsh winsock reset

Спосіб 6 . Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди по порядку, щоб скинути TCP і IP протоколи:

  1. netsh int ip reset
  2. netsh int tcp reset
  3. netsh winsock reset

Перезавантажте ПК і помилка, мережевий адаптер, WiFi, Ethernet не має допустимих параметрів настройки IP, повинна зникнути.

netsh int ip reset