Як збільшити яскравість екрану на ноутбуці

Більшість сучасних пристроїв в наші дні оснащені функцією регулювання яскравості, яка дозволяє налаштувати яскравість екрану до рівня, зручного для ваших очей. Аналогічний набір параметрів доступний і для Windows. У цьому керівництві розповідається про дуже простий функціональності, і це регулювання яскравості екрану вашого ноутбука. У цьому керівництві ми побачимо, як змінити, зменшити, налаштувати, затемнити, збільшити яскравість екрану ноутбука в Windows 10/8/7 за допомогою налаштувань панелі управління і кнопок клавіатури.

Як збільшити яскравість екрану на ноутбуці або комп'ютері в Windows 10

1. Використання кнопок клавіатури

Більшість ноутбуків оснащені фізичними  кнопками клавіатури  для регулювання яскравості. І ці ключі-кнопки зазвичай розташовані в самій верхній частині клавіатури. Вони зазвичай пов'язані з кнопками Function (Fn), і на клавіатурі є окремий перемикач для перемикання між функціональними клавішами і цими кнопками.

  • Затисніть клавішу FN і натисніть кнопку яскравості на клавіатурі не відпускаючи FN. Додаткові кнопки зазвичай позначені картинками на кнопках.

Поєднання кнопок FN

2. Значок акумулятора на панелі завдань

Клацніть правою кнопкою миші на значок батареї в системному треї панелі завдань Windows і виберіть " Налаштувати яскравість екрану ". Буде відкрито відповідне вікно. Зробіть тут потрібну для вас яскравість.

Збільшення яскравості на ноутбуці Windows

3. Через настройки Windows 10

Цей спосіб включає в себе використання  інтерфейсу налаштувань Windows 10  для управління яскравістю вашого ноутбука.

  • Перейдіть в "Параметри", а потім виберіть "Система". Тепер в розділі "Дисплей" ви знайдете " Змінити яскравість " зверху. Перемістіть цей повзунок, щоб збільшити яскравість вашого ноутбука.

Збільшення яскравості екрану в ноутбуці

4. Через Центр дій

Крім налаштувань, є ще один швидкий спосіб збільшити яскравість на ноутбуці.

  • Відкрийте " Центр повідомлень " в нижньому правому куті, а потім натисніть кнопку " Яскравість ". Ця кнопка дозволить вам збільшити яскравість вашого ноутбука на дискретних рівнях  25  .

Центр повідомлень яскравість

Яскравість екрану не працює?

Це безкоштовне програмне забезпечення було написано для спрощення процесу регулювання яскравості. Він виглядає, як регулятор гучності повзунка в області панелі завдань, яка може використовуватися для регулювання яскравості екрану. Повзунок дуже зручний, і що вам потрібно це завантажити і запустити його з сайту GitHub.

Завантажити регулятор яскравості