Виправити помилку BCM20702A0 Bluetooth драйвера в Windows

Деякі користувачі систем Windows 10/7 / 8.1 можуть зіткнутися з помилкою BCM20702A0 драйвера Bluetooth на комп'ютері або на ноутбуці. Код помилки BCM20702A0 виникає через те, що немає сумісних драйверів для Bluetooth пристрою або вони пошкоджені будь-яким оновленням системи. Варто врахувати і той нюанс, що Windows Servser 2016 не підтримує Bluetooth, це сказано в документації Microsoft. Давайте розберемо, як завантажити драйвер Bluetooth і виправити код помилки BCM20702A0 в Windows 10/7 / 8.1.

1. Пошук та усунення несправностей

Відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Усунення неполадок"> праворуч виберіть " Bluetooth ".

У Windows 7 усунення неполадок можна запустити через панель управління.

Пошук та усунення несправностей Bluetooth

2. Завантажити Broadcom Bluetooth драйвер

Microsoft знає, що деякі Bluetooth пристрої як Broadcom відчувають певні проблеми на ноутбуках HP. Це досить поширене серед ноутбуків, які спочатку не підтримують Bluetooth, але використовують адаптер як Insignia 4.0. З цього, має сенс встановити повний пакет від Broadcom для Bluetooth.

  • ftp.hp.com/pub/softpaq/sp74501-75000/sp74543.exe - для Windows 10
  • ftp.hp.com/pub/softpaq/sp55001-55500/sp55079.exe - для Windows 7

Коли скачаєте драйвер, то запускайте установку драйвера від імені адміністратора, натиснувши по exe файлу правою кнопкою миші і вибравши запуск від адміна.

Broadcom Bluetooth sp74543

3. Видалення Bluetooth драйвера і USB контролера

Якщо ви використовуєте Bluetooth LE ( Light Energy ) - відносяться всі сучасні пристрої та аксесуари Bluetooth, включаючи мишу, фітнес-трекери, смартфони і бездротові навушники, які не можуть встановити драйвер і видає помилку BCM20702A0, то рішенням може бути видалення всіх контролерів.

Натисніть Win + R   і введіть devmgmt.msc , щоб швидко відкрити диспетчер пристроїв. Далі знайдіть і розгорніть список Bluetooth. Видаліть всі адаптери натиснувши правою кнопкою миші по ним і вибравши "Видалити пристрій". Якщо при видаленні буде запропоновано встановити галочку для видалення драйверів, то встановлюємо галочку і видаляємо.

Bluetooth драйвера

Якщо ви використовуєте USB-Bluetooth, то в диспетчері пристроїв розгорніть "Контролери USB", визначте який контролер у вас Bluetooth і видаліть його, після чого перезавантажте комп'ютер або ноутбук.

У деяких випадках, видалення всього списку контролерів може допомогти.

Видалити запам'ятовує утсрйоство для USB