gpedit.msc не знайдений в Windows 10 Home

Ви намагаєтеся запустити редактор локальної групової політику за допомогою команди gpedit.msc в Windows 10 Home? І вам видає помилку " Не вдалося знайти gpedit.msc. Перевірте, чи правильно вказано ім'я і спробуйте ще раз "? Справа в тому, що в редакції home, немає групових політик. Відсутність редактора групової політики в windows 10 home є головним болем для користувачів, які використовують редакцію Windows "домашня". Вони обмежені в налаштуваннях операційної системи. Всі прості маніпуляції, які можна виконати швидко і легко за допомогою групової політики, доводиться редагувати через редактор реєстру, що є для простих користувачів дуже незрозуміло, заплутано і складно.

Групова політика - це інструмент, який дозволяє мережевим адміністраторам змінювати можливість включення, відключення багатьох важливих параметрів. Містить всі налаштування, які можуть бути змінені через робочий стіл в пару кліків, але на жаль Microsoft не включає функцію Gpedit до редакції Windows 10 Home. І користувачам доводиться змінювати "кошерні" параметри через реєстр.

Неможливо знайти gpedit.msc.  Перевірте, чи правильно вказано ім'я і спробуйте ще раз

Як зробити групові політики в Windows 10 Home

Якщо ви використовуєте Windows 10 Home і не вам видає помилку " не вдається знайти gpedit.msc ", то встановимо групові політики без сторонніх програм за допомогою bat файлу. Цей спосіб не підійде для Windows 7 Home і Windows 8.1 Home.

Примітка: Ви можете завантажити і запустити готовий bat-файл, який активує групові політики в Windows 10 Home.

Крок 1 . Натискаємо правою кнопкою миші на порожньому місці робочого столу і вибираємо " Створити "> " Текстовий документ ". Для зручності я назвав його gpedit.txt.

створити текстовий документ для bat

Крок 2 . Копіюємо нижче код і вставляємо в створений текстовий документ.

@echo off

pushd "%~dp0"

dir /b %SystemRoot%\servicing\Packages\Microsoft-Windows-GroupPolicy-ClientExtensions-Package~3*.mum >List.txt

dir /b %SystemRoot%\servicing\Packages\Microsoft-Windows-GroupPolicy-ClientTools-Package~3*.mum >>List.txt

for /f %%i in ('findstr /i . List.txt 2^>nul') do dism /online /norestart /add-package:"%SystemRoot%\servicing\Packages\%%i"

pause

Крок 3 . У текстовому документі натискаємо в лівому верхньому кутку на вкладку " Файл " і вибираємо " Зберегти як ". У новому вікні вказуємо тип файлів "Всі файли" і міняємо в розширення файлу на .bat , після чого тиснемо "зберегти".

зберегти bat для gpedit

Крок 4 . На робочому столі, якщо ми зберегли туди, буде файл з розширенням bat. Файл gpedit.txt можете видалити, він більше не потрібен. Натисніть правою кнопкою миші по gpedit.bat і виберіть запуск від імені адміністратора. Далі буде автоматична установка групових політик в Windows 10 Home.

запуск bat gpedit

Крок 5 . Запустіть групові політики натиснувши поєднання кнопок Win + R і ввівши gpedit.msc .

Вхід в групову політику

Policy Plus

Policy Plus - це безкоштовна програма, яка відмінно активує редактор локальних групових політик "Gpedit.msc" в Windows 10 Home. Цей інструмент набуває ліцензію для роботи в Windows 10, тому ви можете запускати її без будь-яких проблем з порушенням умов. Policy Plus нагадує реальний редактор політик.

Крок 1 . Завантажте Policy Plus зі сховищ Github. Як тільки завантаження закінчиться, відкрийте файл, і ви відразу отримаєте простий чистий інтерфейс, який має всі параметри політики в категоріях і підкатегоріях.

Крок 2 . Натисніть "Help", а потім "Acquire ADMX Files". У вікні, що з'явилося натисніть "Begin" (почати). Це завантажить повний набір політик від Microsoft.

Крок 3 . Можете приступати до настроювань параметрів вашої системи windows 10 Home.

Групова політика Windows 10 Home