Як прибрати рекомендації в меню пуск windows 10

З настройками за замовчуванням в Windows 10 іноді відображає рекомендовані додатки в лівій частині меню "Пуск". Пропозиції з'являються зрідка, ви не зможете кожен раз їх побачити при відкритті, microsoft оновлює кожен раз нове додатки для рекомендації. Бачимо, що на зображенні нижче Майкрасофт пропонує мені Mirrors of Albion, яке в свою чергу якісне 4+ зірочки. З одного боку добре, що не потрібно шукати рейтингові програми в магазині windows store, але багатьом напевно ця дичину не подобається, як і реклама в провіднику windows 10, яку ви можете теж відключити. У зв'язку з цим багато хто почав задавати питання, як прибрати рекомендації в меню пуск і відключити рекламу на екрані блокування.

Рекомендація windows 10

Як прибрати рекомендовані додатки в меню пуск windows 10

Крок 1 . Натисніть поєднання клавіш win + i, що б відкрити параметри. (Кнопка win це прапорець, який знаходиться між Ctrl і Alt в лівій частині клавіатури). У вікні, натисніть "Персоналізація".

персоналізація параметри

Далі перейдіть до пункту "Пуск" і праворуч відключіть " Іноді показувати рекомендації в меню пуск ".

Крок 2. Коли ви бачите рекомендовані в меню пуск, просто натисніть на ньому правою кнопкою миші, спливаючих меню виберіть " Вимкнути всі пропозиції ".

Вимкнути всі пропозиції