Включити і використовувати Exploit Protection в Windows 10

Центр захисту Windows Defender в Windows 10 v1709 тепер представляє нову функцію захисту, звану  Exploit Protection , яка допомагає захистити ваш комп'ютер або ноутбук на системі Windows від шкідливих програм, зараження вашої системи. Він включає пом'якшення, яке можна застосовувати на рівні операційної системи або на рівні додатку. Завдяки впровадженню цієї функції користувачам Windows 10 тепер більше не потрібно встановлювати Enhanced Mitigation Experience Toolkit (EMET). Фактично, під час самого процесу оновлення Windows 10 Fall Creators Update EMET видаляє.

Захист від експлойтів в Windows 10

Exploit Protection - це частина функції  Exploit Guard  в Захиснику Windows. Щоб отримати доступ до цієї функції, відкрийте " Центр захисту Windows Defender "> " Керування програмами і браузером "> " Параметри захисту від експлойтів ". Відкриється нова панель. Прокрутіть вниз трохи, і ви побачите тут опції захисту від використання. Налаштування діляться на дві вкладки:

  • А) Системні параметри.
  • Б) Параметри програм.

У розділі " Системні параметри "  ви побачите наступні параметри:

  1. Захист потоку управління (CFG).
  2. Запобігання виконання даних (DEP).
  3. Примусове випадковий розподіл для образів. (За замовчуванням вимкнено).
  4. Випадкове виділення пам'яті.
  5. Перевірка ланцюжків винятків (SEHOP).
  6. Перевірка цілісності купи.

Налаштування Захист від експлойтів


У розділі " Параметри програм " ви побачите варіант додавання програми. Натискання кнопки " Додати програму  для настройки " запропонує два варіанти:

  • Додати в назві
  • Вибрати точний шлях файлу.

Ви також можете натиснути на програму нижче в попередньо заповненому списку, щоб додати її. Є функція для експорту налаштувань в XML-файл, щоб ви могли зберегти настройки, використовуйте посилання " Параметри експорту ".

Додавання програм в захисник Windows