Як зробити відео з фотографій і музики на ПК з Windows 10

Одним з додатків, з яким попередньо встановлюється Windows 10, є додаток "Фотографії". Додаток, який для більшості є по суті просто переглядачем зображення. Насправді це додаток розвивається дуже сильно з кожним оновленням і має цікаві функції. Одна з них яка дозволяє створювати автоматичне відео з вашими фотографіями і музикою, але крім цього ви можете додати або вибрати головного героя відео, накласти ефекти, зробити гарний текст, і потім фотографії будуть збільшувати або впливати на цю людину кожен раз, коли він з'являється в відео. У цьому керівництві розберемо, як створити відео з фотографій і музикою, додати "зірку" і вибрати головного героя відеоролика, безкоштовно і без сторонніх програм.

Як створити відео з фотографій і музикою на комп'ютері

Крок 1 . Відкрийте програму " Фотографії ", зверху натисніть " Створити " і в який з'явився меню виберіть " Автоматичне відео з музикою ". Далі виберіть галочками фотографії, які вам до душі. Після вибору натисніть кнопку " Додати ", і автоматично буде виконуватися процес змішування обраних елементів. Потім він покаже нам відео, випущене разом з обраної музикою.

автоматичне відео з музикою додаток фотографії

Крок 2 . Далі ваш чудо-проект автоматично відтворить фото і додасть до них музику. Що мені більше сподобалося, це коли фотографії змінюються під темп вставленої музики. Далі просто можна сфокусувати в вашому проекті " головного героя ", вибравши зірку. Також можна додати свій текст, ефекти і свою музику, натиснувши на кнопку " Редагування відео ".

Відео колаж з фото і музикою в редакторі windows 10

Крок 3 . Якщо ви захотіли відредагувати свій проект, то з'явиться вікно редактора. У ньому ви знайдете тривалість , музика , фільтри , додавання тексту , рух , і все це додасть колосальний вид кінцевого результату.

Додавання музики, ефектів і тексту на відео з фото

Крок 4 . Коли ви додали ефекти, текст і зробили відео з фото і музикою, то потрібно це все зберегти в вихідний файл. Натисніть зверху в кутку " експортувати або передати ". Після чого вам вискочить таблиця з вибором якості "виберіть розмір" S, M, L, де S - низька якість і підходить для надсилання поштою і закінчуючи L - відмінним вихідним якістю для великих екранів.

Експортувати або передати

Вибрати якість при збереженні