Не вдається змінити дозвіл екрана в Windows 10

Користувачі на різних форумах скаржаться, що вони не можуть змінити роздільну здатність екрана в Windows 10. Вони повідомляють, що розкривається вікно дозволу екрану не відображає всі доступні дозволи або відображає тільки поточний дозвіл екрана. Якщо ви також не можете змінити роздільну здатність екрана в Windows 10, спробуйте виконати наступні дії. Рекомендую перезавантажити комп'ютер один раз, перед виконанням виправлення.

Чи не змінюється дозвіл екрана на windows 10

Чи не змінюється дозвіл екрана на windows 10

Частіше за все ви не можете змінити роздільну здатність екрана без установки правильного графічного драйвера дисплея.

Спосіб 1 . Натисніть кнопок Win + X і виберіть в меню " Диспетчер пристроїв ". Далі розгорніть графу " Відеоадаптери " і ви побачите встановлений відео драйвер чи ні. Якщо драйвер дисплея не встановлено, ви побачите запис " Базовий відеоадаптер Майкрософт " замість запису відеокарти, то натисніть на ньому правою кнопкою миші і натисніть оновити. Якщо відновити не вийшло, то перейдіть на сайт виробника відеокарти і скачайте з офіційного сайту.

Графічний відео драйвер

Спосіб 2 . Іноді перезапуск графічного драйвера може усунути проблему. Натисніть одночасно поєднання кнопок  Windows  +  Ctrl  +  Shift  +  B . Ваш комп'ютер буде видавати звуковий сигнал один раз і ваш екран може мерехтіти. Перевірте чи можете Ви змінити роздільну здатність екрана в параметрах.