Як витягти файли з пошкоджених ZIP архівів

Формат zip-файлу є одним із широко використовуваних форматів файлів для обміну файлами через Інтернет. Користувачі ПК часто створюють захищені паролем zip-файли, що містять важливі дані. Windows 10 і більш ранні версії підтримують створення і витяг zip-архів з коробки. Іноді, коли ви намагаєтеся відкрити не повністю завантажений zip-архів або намагаєтеся відкрити пошкоджений zip-файл на вашому ПК, що містить важливі дані, операційна система Windows або стандартні інструменти для розпакування zip-архівів, як 7-Zip, можуть не отримати zip-файл .

Відновлення пошкодженого zip-архіву, непросте завдання, тому що більшість інструментів для відновлення zip-файлів не є безкоштовними. На щастя, є безкоштовний інструмент під назвою ZIP Repair з DiskInternals, який допоможе вам витягти файли з пошкоджених zip-архівів.

DiskInternals ZIP Repair безкоштовно

Програма DiskInternals ZIP Repair дозволяє витягувати файли з пошкоджених ZIP-архівів за кілька кліків. Програмне забезпечення ZIP Repair пропонує інтерфейс в стилі майстра, який простий у використанні. Коли ви вибираєте zip-файл для відновлення, засіб відновлення сканує файл на предмет пошкоджень і витягує всі файли з zip-архіву для створення нового.

Витяг файлів з пошкоджених ZIP-архівів

  • Завантажте ZIP Repair, встановіть і запустіть ZIP Repair.
  • Побачите головний екран відновлення. Натисніть кнопку " Next " (далі), щоб продовжити.
  • В поле corrupted file  натисніть кнопку " Browse " (огляд), щоб вибрати пошкоджений архів.
  • В поле repaired file виберіть місце куди збережеться новий, відновлений ZIP архів.

Натисніть " Next " (далі).

Тепер побачите файли всередині пошкодженого zip-архіву. Натисніть " Next ", щоб створити новий zip-архів в обраному місці з витягнутими файлами пошкодженого архіву. Перейдіть в обране місце, куди зберегли новий архів і радійте відновленим ZIP файлів.

Файли всередині пошкодженого архіву