Вибрати інше GPU для різних додатків в Windows 10

Однією з найбільш цікавих нових можливостей Windows 10 v 1803 є вибір GPU для додатків для підвищення продуктивності додатка, а також економія батареї в довгостроковій перспективі. На багатьох комп'ютерах встановлено два графічних процесора на їх материнській платі. Один з них вбудований, а інший - окремо. Якщо ваша конфігурація дозволяє використовувати їх окремо, ви повинні спробувати цю функцію!

Налаштування продуктивності графіки для додатків в Windows 10

Перше, що вам потрібно зробити - це розібратися в додатках, яким потрібен кращий графічний процесор. Це може бути важка гра або програмне забезпечення для редагування відео, зображень, або все, що вимагає більшої обчислювальної потужності. Як тільки ваш список буде готовий, перейдіть:

  • Параметри > Дисплей > і перейдіть до кінця. Знайдіть посилання, в якій вказані Налаштування графіки.
  • В цьому розділі згадується, що ви можете налаштувати продуктивність графіки для певних програм. Переваги можуть поліпшити продуктивність додатків або скоротити час автономної роботи. Після зміни вам потрібно буде закрити програму і запустити його знову.

налаштування графіки

  • У першому списку ви можете вибрати класичне додаток або універсальне. Якщо ви виберете класичне додаток , вам потрібно буде вручну переглянути і вибрати  EXE- файл цього додатка. Якщо ви виберете універсальний додаток  (UWP), вам буде запропоновано список встановлених додатків на вашому ПК.

настройка графіки UWP або Win32 додатків в Windows 10


  • Після того, як ви заповнили список, виберіть додаток в якому ви хочете налаштувати графіку, а потім виберіть " Параметри ".
  • Тепер виберіть параметр Висока продуктивність  або Енергозбереження .
  • Якщо у вас важке додаток і використовує графічний процесор, ви можете змусити його використовувати енергозберігаючий графічний процесор для економії заряду батареї.
  • Якщо ви за ПК і якась гра гальмує, то ви можете спробувати функцію Висока продуктивність .

Висока продуктивність програми