403 Forbidden - Що це означає і як виправити

403 Forbidden - це HTTP код стан сервера, який забороняє доступ до певних категорій сайту або сайту в цілому. Наприклад, недавно була безкоштовна роздача гри GTA 5 в Epic Game і адміністратори сервера заблокували доступ безлічі користувачам, щоб знизити навантаження на свої сервера. Коли користувач намагався зайти на сайт, то бачив повідомлення 403 Forbidden nginx. Багато хто думає, що ця помилка на комп'ютері з Windows 10, але немає, це заборона на стороні сервера, який зробили спеціально. Також, багато сайтів забороняють деякі категорії на своєму ресурсі, віддаючи HTTP код 403 Forbidden.

403 Forbidden

Що робити і як виправити помилку 403 Forbidden?

1. Очистіть куки браузера і всю історію . Іноді бувають випадки, коли заборона був зроблений на 4 хвилини, але ви в перебігу дня не можете зайти на сайт. Браузер може захешіровать куки і ви будете отримувати помилку на локальному рівні.

2. URL адреса . Перевірте, чи правильно прописаний URL адреса в адресному рядку браузера, так як деякі сайти забороняють доступ до певних каталогів.

3. Розширення браузера . Деякі розширення, можуть блокувати токени авторизації. Вимкніть всі розширення в браузері і перевірте чи усунуто помилка 403 Forbidden.

4. Зв'яжіться з власником ресурсу . Багато сайтів мають контакти в соціальних мережах. Ви можете знайти контакти і запитати у власника даного ресурсу, що відбувається і чи немає заборони на цілу країну або провайдера.

5. Зв'язок з провайдером . Якщо власник сайту написав, що все працює відмінно, то в цьому випадку, вам потрібно зв'язатися з вашим місцевим провайдером для аналізу даної помилки, так як заборона 403 може виходити від провайдера.

6. Веб-майстер . Якщо ви веб-майстер, то вам варто звернутися в підтримку хостингу або перевірити самостійно файл .htaccess на заборону.