Microsoft Store: Помилка 0x80073D05 при установці додатків

Коли ви намагаєтеся встановити додатки з магазину Microsoft Store в Windows 10, то можете зіткнутися з кодом помилки 0x80073D05. У більшості випадках помилка виникає, коли користувач видаляє додаток і намагається встановити його заново. Це пов'язано зі зміною маніфесту додатки і відладчик не може впоратися з видаленням і установкою додатків. Також, це може бути пов'язано з тим, що облікова запису не синхронізувалася з ліцензією або пошкоджений будь-якої системний файл. У цій інструкції про те, як виправити помилку 0x80073D05 в Microsoft Store зі встановленням або видаленням додатків з використанням системи Windows 10.

Виправити помилку 0x80073D05 в Microsoft Store

В першу чергу, якщо у вас відкрита програма симулятор Visual Studio для додатків Магазину Windows, то закрийте його і спробуйте завантажити або встановити додаток з Microsoft Store. Visual Studio - це настільний додаток, що імітує додаток Магазину Windows.

Якщо ви видалили додаток і через деякий час його почали встановлювати назад, то вам видається код помилки 0x80073D05. У цій ситуації натисніть Win + R і введіть % localappdata% , щоб швидко перейти до потрібного місця розташування. Далі знайдіть папку з ім'ям Packages і відкрийте її. Знайдіть додаток, яке видає помилку 0x80073D05 при установці, і перейменуйте, а точніше додайте просто якесь слово. Наприклад, на початку імені додатки ivi я додав COPY.

Пояснення : Ми створимо резервну копію програми, далі буде створена автоматично нова папка з цим додатком .

перейменувати додаток IVI

Тепер відкрийте Microsoft Store, натисніть на три крапки в правому верхньому кутку і виберіть " Завантаження та оновлення ". Далі в лівій колонці виберіть графу " Все що належить ", праворуч в списку знайдіть проблемне додаток, яке ми перейменували, в даному випадку ivi, і завантажте або запустіть його знову.

Все те що додатки