Як натиснути CTRL + ALT + DEL на віддаленому робочому столі

Коли ви підключилися до віддаленого робочого столу за допомогою Microsoft Remote Desktop, ви не зможете натиснути клавіші CTRL + ALT + DEL, щоб відкрити диспетчер задач, вийти з системи, переключити або блокувати користувача. Це пов'язано з тим, що при натисканні цих кнопок, диспетчер задач з'являється на поточному комп'ютері і не відправляє запит по на віддалений робочий стіл. Незважаючи на це, ми можемо відмінно управляти мишею і кнопками з клавіатури на віддаленому робочому столі, крім CTRL + ALT + DEL.

Швидкий доступ на віддаленому комп'ютері

Натисніть Win + R і введіть mstsc , щоб відрити параметри підключення до віддаленого робочого столу. Перейдіть у вкладку " Локальні ресурси " і ви можете побачити графу " Використовувати поєднання клавіш Windows ", де за замовчуванням стоїть " Тільки в повноекранному режимі ". Це означає, що якщо ви не відкрили повноекранний режим, комбінації кнопок не будуть працювати. Ви також можете вибрати опцію " На віддаленому комп'ютері ", тоді комбінації кнопок працюватимуть в будь-якому режимі.

використовувати поєднання клавіш в повноекранному режимі

1. Використання Ctrl + Alt + End

Віддалений робочий стіл використовує клавішу End в якості альтернативи клавіші Alt. З цього просто натисніть Ctrl + Alt + End , замість Ctrl + Alt + Del. Пам'ятайте, якщо не виходить, то потрібен повноекранний режим.

Ctrl + Alt + End

2. Використовувати сенсорну клавіатуру

Знайдіть сенсорну клавіатуру на віддаленому комп'ютері. Це можна зробити відкривши "Пуск" або написати в пошуку. Також, можете натиснути поєднання клавіш Win + R і ввести osk . При появі сенсорній клавіатурі натисніть покажчиком мишки по кнопках CTRL + ALT + DEL . Якщо це не спрацювало, то затисніть на своїй клавіатурі CTRL + ALT, а на сенсорної DEL.

CTRL + ALT + DEL