Підключення до віддаленого робочого столу Windows 10/7

Напевно стикалися багато з ситуацією, коли потрібно полагодити батькам комп'ютер. І причини для лагодження бувають дуже смішні, наприклад комп'ютер забитий програмами в автозавантаженні. І бігати кожен день до бабусі по таких дрібницях дуже незручно, щоб усунути дрібниці на її комп'ютері. Це добре, якщо ваші близькі та знайомі поруч, але що робити, якщо вас просить людина, яка в недосяжності від вас? І тут ми розберемо, як підключити віддалений робочий стіл у windows 10, і windows 7 через інтернет, власним способом і через програму Team Viewer, щоб було менше марною біганини.

Підключення до віддаленого робочого столу Windows 10

З виходом ювілейним оновленням microsoft додала рідну функцію в Windows 10 для підключення до іншого віддаленого комп'ютера на робочий стіл. Можна підключаться через інтернет до іншого комп'ютера без сторонніх програм. Ви можете відкрити його за допомогою функції пошуку для  швидкої допомоги  в меню "Пуск".

Як віддалено підключитися до комп'ютера windows 10


Якщо ви хочете надати допомогу іншій людині по віддаленому підключенню, то потрібно натиснути Надати допомогу і передати з'явився код іншому. Інший же людина повинна натиснути Виправити це для мене і ввести отриманий код від першої людини.

Швидка допомога

Як підключитися до іншого комп'ютера по локальній мережі

У самій операційній системі від Microsoft, є функція під назвою Remote Desktop Protocol (RDP) або Віддалений Робочий Стіл , яка була розроблена саме для того, щоб запропонувати користувачам можливість підключатися до іншого комп'ютера зі свого комп'ютера, і мати доступ до програм і функцій системи. Ось ми цю функцію підключимо і налаштуємо.

Примітка:  Хочу пояснити, що стандартний спосіб в windows для віддаленого доступу на робочий стіл, підключається тільки, якщо комп'ютери перебувають в одній локальній мережі, (по сітці).

Бути точніше спосіб є, щоб підключити RDP через інтернет. Для цього потрібно прокинути порт маршрутизатора на IP-адресу вашого комп'ютера, але ці танці з бубном ні до чого. Виходить, що весь час буде скидатися настройки в залежності від статичного або динамічного ип-адреси, і перенастроювати кожен раз дуже накладно. Може бути в windows 10, коли-небудь додадуть нормальну функцію віддаленого робочого столу, але поки маємо, що маємо.

Як увійти в налаштування віддаленого доступу.

Спосіб 1.

 • Натисніть Пошук поруч з меню пуск, або в інших версіях windows пуск і пошук.
 • 1. Напишіть Панель управління.
 • 2. Виберіть з пропонованого Панель управління.
 • 3. Система і безпека.
 • 4. У вікні Система.
 • 5. У такий вікні натисніть Налаштування віддаленого доступу.

Як увійти в налаштування віддаленого доступу

Спосіб 2.

 • 1. Натисніть Пуск  і правою кнопкою миші на іконку Цей комп'ютер або в провіднику на білому полі ПКМ і властивості.
 • 2. Виберіть Додатково та в спливаются меню Властивості .
 • 3. У вікні Налаштування віддаленого доступу .

Параметри віддаленого доступу


Переходимо у вкладку Віддалений доступ>  ставимо галочку Дозволити підключення віддаленого помічника до цього комп'ютера > нижче вибираємо Дозволити віддалені підключення до цього комп'ютера і ставимо галочку дозволити підключення тільки з комп'ютерів, на яких працює віддалений робочий стіл з перевіркою достовірності на рівні мережі . Так само для додаткової безпеки, можете Вибрати користувачів , до яких ми хочемо дозволити доступ віддалено до комп'ютера, і тільки вони можуть це зробити.

Властивості віддаленого доступу


Запускаємо саму утиліту. Натисніть Пошук, і напишіть підключення ...

Підключення до віддаленого столу


Тепер ви повинні знати IP-адресу, Ім'я компа, Пароль комп'ютера до якого потрібно підключитися. Хочу зауважити, якщо підключатися не буде, то вам потрібно створити пароль на віддаленому комп'ютері. IP-адреси, Ім'я компа і багато локальної інформації, можна просканувати програмою advanced ip scanner.

Віддалений робочий стіл

Підключення до іншого комп'ютера через інтернет ( Team Viewer)

Розберемо спосіб, як налаштувати і підключитися до віддаленого робочого столу windows іншого комп'ютера, через популярну програму  Team Viewer. Перейдіть на сайт, щоб скачати саму програму. Встановіть Team Viewer до себе і віддалений комп'ютер. Виберіть настройки як ви хочете використовувати програму.

Team Viewer установка


 • 1. Це ваш ID і пароль. Може знадобиться, якщо потрібно зайти до вас на робочий стіл з іншого компа.
 • 2. ID партнера. Повинні вказати дані іншого (віддаленого) комп'ютера. Дані віддаленого (другого) компа будуть написані там же, де у вас в пункті 1.

Натисніть кнопку Підключитися до партнера,  після чого видасть наступне вікно, де ви будете повинні ввести пароль віддаленого партнера.

Програма Team Viewer