Помилка System Thread Exception Not Handled в Windows 10

Ви зіткнулися з помилкою System Thread Exception Not Handled Windows 10 і не знаєте що робити і як її виправити? Користувачі скаржаться, що ця конкретна проблема з синім екраном смерті часто виникає під час запуску ПК. Іноді це також виникає під час роботи. Дратівливий момент в цій помилці - це нескінченна циклічна перезавантаження. Як правило, ця помилка виникає через несправний драйвера пристрою, застарілого BIOS або жорсткого диска, підключеного до вашого ПК. Коли синій екран (BSOD) відбувається в Windows 10, зазвичай виникає непередбачений перезапуск вашої системи. Якщо це перший випадок, коли ця помилка зареєструвалася на вашому проблемному ПК, спробуйте наступні рішення, щоб виправити помилку System Thread Exception Not Handled в Windows 10. Якщо вам не вдається запустити Windows,перезавантажте комп'ютер у безпечному режимі Режим.

Синій екран з кодом помилки System Thread Exception Not Handled

Як виправити помилку System Thread Exception Not Handled в Windows 10

Розберемо по порядку, що робити, і як виправити помилку System Thread Exception Not Handled в Windows 10.

1. Оновлення проблемного драйвера

Проблемні драйвери, такі як Intel Graphics Kernel Mode ,  можуть викликати різні проблеми. У більшості випадків файл igdkmd64.sys пов'язаний з драйвером режиму Intel Graphics Kernel Mode, який управляє потужністю операційної системи Windows. Якщо цей драйвер несправний або застарів, ПК в кінцевому підсумку зіткнеться з несправністю System Thread Exception. Тому необхідно зрозуміти, який драйвер несправний.

Важливо: Якщо у вас на синьому екрані є помилка  SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED або Video TDR Failure з конкретним кодом, таких файлів як atikmpag.sys, nvlddmkm.sys і igdkmd64.sys , то рекомендую звернутися до цього керівництву.

Крок 1 . Натисніть комбінацію клавіш  Windows + X  , щоб запустити меню налаштувань. У списку виберіть " Диспетчер пристроїв" .

Win + X диспетчер пристроїв

Крок 2 . Тут розгорніть кожну категорію і знайдіть пристрій, на якому відображається жовтий знак оклику. Виконайте клацання правою кнопкою миші по влаштуванню і виберіть опцію " Оновити драйвер" . Дотримуйтесь інструкцій на екрані майстра і виконайте процедуру оновлення. Після оновлення драйвера перевірте, виправили чи проблему. Якщо ви виявите труднощі з оновленням конкретного драйвера, то Ви можете перейти в центр поновлення Windows і перевірити оновлення.

Оновити драйвер пристрою

2. Перевірте оновлення BIOS

Якщо оновлення драйвера не вирішить проблему, то спробуйте оновити BIOS. Можливими причинами вищезгаданої помилки можуть бути також різні проблеми, такі як несумісність BIOS, конфлікт пам'яті і т. Д. Тому вам необхідно оновити BIOS на ПК з Windows 10. Для цього перейдіть на веб-сайт виробника материнської плати і перевірте, чи існує останнє оновлення . Перед відвідуванням веб-сайту ви повинні дізнатися ім'я продукту материнської плати.

Примітка.  Іноді ви можете відчути невелику складність при оновленні BIOS самостійно. Тому корисно відвідати сайт виробника, так як BIOS знаходиться або в форматі .zip, або в форматі .exe. Компанія надає всі необхідні інструкції по установці на своєму офіційному сайті. Просто зайдіть на його сайт, завантажте оновлення "BIOS" і дотримуйтесь інструкцій. Нижче я залишу корисні посилання, так як я це вже робив, і вони можуть бути вам корисні.

  • Як оновити біос.
  • Як дізнатися версію BIOS, UEFI і материнської плати.

3. Виконайте сканування SFC і CHKDSK

SFC : Виконаємо сканування і відновлення на цілісність системних файлів в Windows. Введіть в меню пошуку cmd і натисніть правою кнопкою миші на ньому. Далі виберіть запуск від імені адміністратора.

CMD з правами адміністратора


У чорному вікні введіть або скопіюйте команду sfc /scannowі натисніть Enter, щоб почати сканування. Сканування може зайняти деякий час, як тільки воно закінчитися, ви побачите результат, після чого перезавантажте ПК.

Перевірка і відновлення файлів

CHKDSK : Тепер виконаємо перевірку жорсткого диска і відновлення битих секторів. Запустіть назад командний рядок від імені адміністратора і введіть команду  chkdsk /f /r. Якщо Вам буде запропоновано натиснути Y, то натисніть і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Перезавантажте в кінці процесу свій ПК.

Повне керівництво, як відновити і виправити помилки жорсткого диска.

Перевірка диска chkdsk / f / r