Створити папку з паролем без програм windows 10

Є безліч способів, які ви можете використовувати, щоб створити папку з паролем. Велика частина з них вимагають застосування будь-якого програмного забезпечення, але у нас є акуратний метод, поставити пароль на файл без сторонніх програм. Програму можна ненавмисно видалити, що призведе до втрати даних. Нашим же методом можна буде повернути все назад, навіть якщо забули пароль на файл і не можете знайти свої дані. Можете подивитися відео.

Раджу подивитися інші способи:

  • EFS: Як поставити пароль на папку і файли
  • Bitlocker: Як поставити пароль на флешку і диски в Windows 10

Створити папку з паролем на windows 10 без програм

Перш ніж створити папку з паролем, створіть просту папку в будь-якому місці. У ній буде знаходитися ще одна папка з захисним паролем і ваші особисті дані, які ви хочете захистити. Придумайте будь-яке ім'я, не має значення в даному випадку.

Створити папку з паролем


Створіть новий текстовий документ всередині цієї папки, клацнувши на порожньому місці в створеній папки правою кнопкою миші. Виберіть створити> текстовий документ.

створення документа


Відкрийте створений новий текстовий документ. Скопіюйте та вставте наступний код в цей документ:

cls @ECHO OFF title Folder Private if EXIST "HTG Locker" goto UNLOCK if NOT EXIST Private goto MDLOCKER: CONFIRM echo Are you sure you want to lock the folder (Y / N) set / p "cho =>" if% cho% == Y goto LOCK if% cho% == y goto LOCK if% cho% == n goto END if% cho% == N goto END echo Invalid choice. goto CONFIRM: LOCK ren Private "HTG Locker" attrib + h + s "HTG Locker" echo Folder locked goto End: UNLOCK echo Enter password to unlock folder set / p "pass =>" if NOT% pass% == mywebpc.ru goto FAIL attrib -h -s "HTG Locker" ren "HTG Locker" Private echo Folder Unlocked successfully goto End: FAIL echo Invalid password goto end: MDLOCKER md Private echo Private created successfully goto End : End

Змініть в рядку if NOT% pass% mywebpc.ru  на ваш пароль, який хочете встановити, де значення mywebpc.ru пароль. Потім потрібно зберегти файл у вигляді пакетного файлу. В меню "Файл" вибрати "Зберегти як".

Файл зберегти як

У полі Зберегти як, виберіть "Всі файли" і "Зберегти як" з списку. Файл "locker.bat" і потім натисніть кнопку "Зберегти".

Locker.bat


Після того, як файл буде збережений у вигляді пакетного файл, видаліть вихідний текстовий файл.

видалити документ


Запустіть файл "locker" натиснувши 2 рази по ньому. При першому запуску скрипта, він створить папку з назвою "Private" в тій же папці, де знаходиться пакетний файл. У цій папці "Private" ви і будете зберігати свої особисті дані для захисту з паролем. Додайте свої файли які потрібно захистити паролем в папку "private".

Locker


Після додавання своїх особистих файлів в папку, запустіть файл "locker.bat" знову. На цей раз вам буде запропоновано, заблокувати ваші дані з пральний захистом. Натисніть "Y", якщо згодні.

Folder Privat


Помітите, що ваша особиста папка, в яку додавали свої особисті файли, швидко зникає. Залишиться тільки бат-файл.

бат-файл


Запустивши скрипт ще разок, вам буде запропоновано ввести пароль, який змінювали в скрипті. В даному випадку у мене пароль ця назва сайту. При неправильному наборі, скрипт просто припинить свою роботу і закриється, потрібно буде повторно запускати.

набір пароля


Якщо щось пішло не так і ви хочете повернути свої файли, які зникли і захистилися паролем, то розглянемо як повернути їх простими способами.

Як знову побачити запаролених приховані папки

Більшість людей не знають, як налаштувати показ прихованих папок в windows 10, ті хто знає, розберуться швидко. Прочитайте тут тему як включити відображення прихованих папок на всіх видах windows. Все що вам потрібно: включити "показувати приховані файли" і зніміть галочку "приховувати захищені системні файли".

Відображення прихованих папок


Вилізе попередження, яке лякає звичайних користувачів. Натискайте "Так", не бійтеся. Після як знайдете свої дані повернете настройки назад.

Захищений вміст

Як зняти пароль з папки bat, якщо забули

Дуже простий спосіб, але не безпечний для програмістів. Користувачі які знають з чим мають справу, досить швидко здогадаються в чому справа і як подивитися ваші приховані файли. Наприклад, я б не здогадався ніколи розглянути чітко файл "locker", він мало привертає уваги. Це потрібно знати цілеспрямовано, що на комп'ютері є такий скрипт, з таким бат-файлом, прихованої папкою і паролем. Сам батник можна приховати в атрибутах і створити на нього ярлик. Ярлик в свою чергу теж можна приховати призначивши попередньо на нього комбінацію клавишь.

Клацніть правою кнопкою мишки на виконуваному бат-файлі, виберіть з меню, що випадає "Змінити". У вікні, шукайте рядок "if NOT% pass% == mywebpc.ru goto FAIL", де mywebpc.ru пароль.

редагування файлу


Таким ось чином можна без програм створити папку з паролем, тим самим убезпечити свої файли. Запароліть папку в windows 10 виявилося простіше нікуди без сторонніх програм. Якщо програму можна видалити ненавмисно і всі дані під її паролем можна не знайти більше, то наведені методи в статті легко відновити події.