CompatTelRunner.exe: Що це за процес в Windows 10

CompatTelRunner.exe - це процес телеметрії сумісності Windows, який відправляє дані використання і продуктивності на сервера Microsoft, щоб компанія могла поліпшити і виправити помилки в наступних оновленнях своєї системи Windows 10. Цей процес запускається відразу, як тільки завантажується сама система Windows 10, і починає сканувати файли на жорсткому диску і відправляти їх через інтернет на сервера Microsoft для аналізу. Якщо він буде сканувати багато файлів і відправляти ці всі файли по інтернету, то робота за ПК стане дуже дратівливою. З цієї причини багато користувачів хочуть відключити CompatTelRunner.exe, так як цей процес може уповільнювати роботу системи.

Як відключити CompatTelRunner.exe

Крок 1 . Відкрийте " Параметри "> " Конфіденційність "> " Діагностика та відгуки "> праворуч знайдіть " Частота формування відгуків ". Далі ви можете вибрати " Ніколи " або інший варіант, якщо вам потрібен.

Відключити Частота формування відгуків

Крок 2 . Натисніть комбінацію клавіш Win + R і введіть taskschd.msc, щоб відкрити планувальник завдань. Далі перейдіть " Бібліотека Планувальника завдань "> " Microsoft "> " Windows "> " Application Experience ".

  • Справа натисніть правою кнопкою миші на Microsoft Compatibility Appraiser і виберіть " Відключити ".

Off Microsoft Compatibility Appraiser