Як дізнатися і подивитися пароль від Wi-Fi на комп'ютері Windows 10

Ви забули пароль свого домашнього або офісного Wi-Fi? Ця ситуація виникає дуже часто. Одним з рішень може бути відкриття сторінки конфігурації вашого маршрутизатора і перегляд  пароля Wi-Fi . Але, швидше за все, у вас може не бути доступу до налаштувань вашого маршрутизатора. Інший спосіб - це подивитися і дізнатися пароль Wi-Fi на самому комп'ютері з Windows 10. У цьому керівництві, розглянемо два способи, в залежності від вашої ситуації, щоб витягти пароль від вашої бездротової мережі.

  1. Якщо ви в даний час підключені до мережі WiFi, для якої ви хочете дізнатися пароль, дотримуйтесь GUI-методу.
  2. Якщо ви в даний час не підключені, але мережеві облікові дані зберігаються на вашому пристрої, ви можете слідувати методу CMD, що б подивитися пароль WiFi.

Пам'ятайте, що обидва цих методу будуть розкривати тільки той ключ, який був збережений на вашому комп'ютері. Ви повинні підключитися до мережі Wi-Fi один раз, щоб ідентифікувати свій пароль.

Дізнатися пароль від Wi-Fi на комп'ютері Windows 10 за допомогою GUI

Це найпростіший спосіб, щоб дізнатися збережений пароль для мережі вай-фай, до якої ви підключені.

Крок 1 . Відкрийте "Параметри"> "Мережа та Інтернет"> "Стан"> праворуч знайдіть "Центр управління мережами і загальним доступом".

стан мереж

Крок 2 . Далі у Вас відкриється панель управління мережами і загальним доступом. Зробіть наступне, орієнтуючись по малюнку нижче:

  1. Знайдіть свою бездротову мережу, до якої в даний моменти підключені, і натисніть на неї.
  2. У новому вікні натисніть на "Властивості бездротової мережі".
  3. Перейдіть у вкладку "Безпека".
  4. Поставте прапорець навпроти "Показувати вводяться знаки" і в графі "Ключ безпеки мережі" це і буде ваш пароль від Wi-Fi.

Дізнатися пароль від WiFi на комп'ютері Windows 10

Подивитися пароль від Wi-Fi на комп'ютері Windows 10 за допомогою CMD

Якщо ви раніше були підключені до мережі Wi-Fi, але не підключені прямо зараз, ви можете використовувати цей метод. Цей метод включає в себе пару простих командах CMD, щоб подивитися пароль.

Крок 1 . Наберіть в "Пошуку" меню пуск, слово "командний рядок" і запустіть її. Далі визначте такі команду  netsh wlan show profil e. Це відобразить список всіх відомих мереж Wi-Fi. Зверніть увагу на ім'я профілю, для якого ви хочете подивитися збережений пароль і запам'ятайте його, в моєму випадку це myWEBpc.

Профіль WiFi через CMD

Крок 2. Використовуйте наступну команду для перегляду пароля  netsh wlan show profile myWEBpc key = clear . Замініть myWEBpc на своє поточне ім'я профілю, яке ми виявили вище командної. Далі знайдіть графу "Параметри безпеки" і навпроти рядка "Вміст ключа" і буде ваш пароль від Wi-Fi.

Подивитися пароль від WiFi через CMD