Виправити помилку SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION в Windows 10

Синій екран смерті (BSOD) не так рідко з'являється, але це все ще відбувається. Одне величезне поліпшення полягає в тому, що BSOD тепер відображає корисну інформацію про збої системи. Помилка SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION відбувається з кількох причин: помилки графічного інтерфейсу користувача, пошкоджені системні файли і проблеми з застарілими або пошкодженими драйверами. Основний напрямок наших дій - оновлення драйверів і перевірка файлової системи Windows 10 на наявність помилок. У цій статті давайте розглянемо, як виправити помилку SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION в Windows 10 з кодом зупинки 0x0000003B . Дотримуйтесь по порядку нижче пунктам, поки помилка не зникне.

Як виправити помилку SYSTEM SERVICE EXCEPTION

1. Оновлення Windows 10

Перше, що потрібно зробити, це перевірити, що Windows 10 повністю оновлена. Застарілі системні файли можуть викликати непередбачені помилки. Підтвердження оновлення - це швидкий і простий спосіб з'ясувати, чи є це причиною.

 1. Натисніть кнопок  Win + I , щоб відкрити панель "Параметри".
 2. Перейдіть до розділу " Оновлення і безпеку ".
 3. Потім в розділі " Центр оновлення Windows " перевірте всі очікують оновлення.

Перевірка наявності оновлень windows 10

2. Оновлення системних драйверів

Служба Windows Update оновлює системні драйвери. Зазвичай при перевірки оновлень, система Windows, автоматично завантажує останні версії драйверів для ваших пристроїв.

 1. Натисніть Win + R і введіть в діалогове вікно  devmgmt.msc , щоб потрапити в "Диспетчер пристроїв".
 2. У списку, якщо є жовтий знак оклику, то Вам потрібно оновити цей драйвер пристрою натиснувши на ньому правою кнопкою миші, і вибравши "Оновити драйвер".

Примітка: В іншому випадку Ви можете пошукати в Інтернеті програму для оновлення всіх драйверів відразу. Думаю Driver Booster впорається з цим рішенням.

Оновити неправильні драйвера

3. Запустіть CHKDSK і SFC-DISM

Скористаємося двома інструментами: CHKDSK для перевірки і відновлення жорсткого диска, і SFC для відновлення системних файлів. Робіть наведені нижче пункти по порядку. Перше, що Вам потрібно зробити - це запустити командний рядок від імені адміністратора і ввести нижче команди по порядку.

 1. Введіть команду  chkdsk / r . Це запустить інструмент CHKDSK і перевірить ваш жорсткі диск на помилки.
 2. Потім введіть  DISM / ONLINE / CLEANUP-IMAGE / RESTOREHEALTH . Перевіряє цілісність файлової системи методом порівняння файлів з базою microsoft.
 3. Введіть  sfc / scannow . Перевіряє і намагається відновити системні файли.

Примітка: Більш детально ви можете ознайомитися з цими інструментами на сайті. Читайте, як відновити жорсткі диск CHKDSK і перевірити системні файли SFC.

5. Встановіть офіційне виправлення для Windows від Microsoft

Існує офіційне виправлення Windows для помилки SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION. Однак виправлення відноситься до коду зупинки  0x0000003B .

 1. Перейдіть на сайт Microsoft і натисніть на "Пакет виправлень доступний для скачування" (Hotfix Download Available).

Завантажити і виправити помилку 0x0000003B

6. Скидання Windows в початковий стан

Якщо нічого не працює, ви можете використовувати функцію скидання Windows 10 для поновлення системних файлів. Скидання Windows 10 замінює ваші системні файли абсолютно новим набором файлів і теоретично вирішує проблему, пов'язану з вашою помилкою SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION.

 1. Відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Відновлення" і в графі "Повернути комп в початковий стан", виберіть Почати .

Почати відновлення системи

7. Додаткові рекомендації

 1. Згадайте які програми ви недавно встановили і видаліть їх по порядку. Програми можуть давати різні збої з несумісністю. Особливо стосується піратського ПЗ.
 2. Ви можете провести аналіз помилок Синього Екрану Смерті в Windows з BlueScreenView, щоб більш точніше і швидше зрозуміти в чому справа і виявити, який драйвер або програма дає збій.

Дивіться ще:

 • Виправити помилку KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED в Windows 10
 • Помилка System Thread Exception Not Handled в Windows 10
 • Вирішено: SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED atikmpag.sys, nvlddmkm.sys в Windows 10
 • Чому Ntoskrnl.exe System вантажить ЦП і Пам'ять в Windows 10
 • Папка System32 в Windows: що це таке і чому не можна її видаляти