Помилка ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE в Google Chrome

Помилка ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE виникає, коли веб-браузер Google Chrome намагається завантажити веб-сайт по протоколу SSL, але не може. Причин цієї помилки може бути багато. Варто зазначити, що коли користувач отримує цю помилку, в сомом браузері немає прямої помилки, а є проблеми з кешуванням даних сайту локально на комп'ютері. Ця помилка також може виникати, коли веб-сайт закодований невірним чином, або якщо будь-які розширення браузера заважають правильному функціонуванню сайту. Давайте розберемо, як виправити помилку ERR SSL VERSION INTERFERENCE в Windows 10.

ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE в браузері

Як виправити помилку ERR SSL VERSION INTERFERENCE в браузері

Якщо ви отримуєте цю помилку з декількох браузерів, то швидше за все це проблема на стороні сервера-сайту, а не ваша.

1. Очистити дані браузера

Натисніть комбінацію комбінацію кнопок CTRL + H  на клавіатурі і виберіть зліва " Очистити історію ". Виділіть всі графи галочками, далі виберіть пункт за весь час і в двох цих вкладках, " Основні налаштування " і " Додаткові " видаліть дані.

очистити історію Google Chrome

2. Відключити TLS 1.3

В адресний рядок браузера введіть chrome: // flags / , далі в пошуку напишіть tls і відключіть TLS 1.3. Disabled - відключено. Перезапустіть браузер і перевірте, виправлена чи ваша проблема.

Включити TLS 1.3

3. Очистити кеш DNS

Ви можете очистити кеш DNS і перевірити, виправляє це помилку. Відкрийте CMD і введіть команду:

  • ipconfig /flushdns

4. Видаліть конфліктуючі розширення браузера

Є висока ймовірність, що розширення і панелі інструментів, встановлені у вашому браузері, можуть конфліктувати із завантаженням вашого сайту. Вам потрібно видалити або відключити ці розширення. Значить, введіть в адресний рядок браузера адресу chrome: // extensions / і видаліть або вимкніть на час все розширення. Рекомендую видаляти по 1 розширенню, після чого перезапускати браузер і перевіряти помилку, щоб виявити винуватця.

Відключити розширення в Chrome

5. Скинути Google Chrome

Ви можете скинути настройки браузера Chrome до значення за замовчуванням і подивитися, чи допоможе це. Це поверне ваш браузер в стан за замовчуванням, і він буде так само гарний, як і нова установка. Для цього введіть chrome: // settings / reset в адресний рядок браузера і скиньте браузер за замовчуванням.

Скидання налаштувань Chrome