Виправити помилку ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH

При відвідуванні веб-сайту, якщо ви зіткнулися з помилкою  ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH  в першу чергу це не ваша вина помилки. Це може трапитися з будь-яким браузером, включаючи браузер Chrome, Яндекс, Firefox, Internet Explorer або Edge. При спробі підключення до веб-сайту ви можете отримати ще одне повідомлення про помилку. Цей сайт не може забезпечити безпечне з'єднання і відображає наступний код помилки ERR SSL VERSION OR CIPHER MISMATCH. У більшості випадків ця помилка виникає через проблеми з сервером або проблеми з сертифікатом SSL, який відхиляється браузером, оскільки сертифікат має проблема. Також можливо, що завантажений сертифікат на вашому ПК пошкоджений або конфігурація вашого ПК для TSL / SSL невірно налаштована. У цьому керівництві ми розберемо деякі поради щодо виправлення цієї помилки.

Виправити ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH в браузері

Повідомлення про помилку: Цей сайт не може забезпечити безпечне з'єднання . Код помилки: ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH .

ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH

Швидким вирішенням цих помилок можуть бути - це не правильна дата на комп'ютері і антивірус. Що робити?

  • Перевірити і виставити правильну дату, число і пояс.
  • Відключити на час антивірусний продукт або додати сертифікат в відключення сканування. Відключення антивіруса в такій ситуації може бути небезпечним рішенням, якщо вам є що втрачати (дані карти, особисті дані, паролі). Потрібно бути впевненим в тому веб-сайті, що він не шкідливий.

Перш ніж приступити, раджу Вам ознайомиться, що таке  SSL 3 / TLS в вікіпедії або в пошуку Yandex або Google. Так як SSL і TLS протоколи не безпечні. Це може бути тимчасовим рішенням.

1. Чи можете ви отримати доступ до веб-сайту за допомогою HTTP?

Спробуйте отримати доступ до сайту за допомогою тільки HTTP на початку URL-адреси, і якщо ви бачите ту ж проблему, проблема пов'язана з веб-сайтом. Якщо ви є власником веб-сайту, вам потрібно перевірити дві речі:

  • Чи не збігається ваше ім'я сертифіката SSL? Переконайтеся, що ім'я та псевдонім сайтів збігаються з фактичним URL-адресою веб-сайту, де встановлено сертифікат.
  • Ваш сервер використовує RC4 Cipher? Якщо так, вам потрібно це виправити.

Як власник веб-сайту, вам також необхідно перевірити, чи підтримує ваш CDN протокол SSL. Велика частина CDN тепер підтримує SSL, і все, що вам потрібно, це правильно налаштувати. В іншому випадку зверніться до техподдержке вашого хостингу, вони вам допоможуть.

2. Включити SSL 3 / TLS і відключити протокол QUIC

Chrome і Yandex браузер

Відключення методу QUIC Protocol в Chrome або Yandex є одним з перевірених методів виправлення помилки SSL. Тому, якщо ви хочете відключити протокол QUIC в браузері, то скопіюйте наступну адресу і вставте його в адресний рядок браузера  chrome: // flags / # enable-quic , далі знайдіть Experimental QUIC protocol і відключіть його, Disabled. Перезапустіть браузер.

Відключити протокол Chrome QUIC

Якщо не допомогло, то відкриваємо браузер Chrome або Yandex і вводимо в адресний рядок  chrome: // flags . Далі в поле пошуку пишемо TLS і включаємо . Також, в цьому ж полі пошуку, пишемо SSL і включаємо його теж. Enabled перекладається, як включений.

Включити TLS 1.3

 Edge і Internet Explorer

Натисніть кнопок Win + R і введіть inetcpl.cpl , щоб відкрити властивості інтернету.

Відкрити властивості інтернету

Перейдіть у вкладку "Додатково" і включіть " Використовувати TLS 1.1 " і " Використовувати TLS 1.2 ". Є момент, якщо не спрацювало, то поверніться назад в ці параметри і включіть ще SSL 3.0 .

використовувати TSL

Firefox

Введіть about: config в адресному рядку і натисніть Enter. Далі в пошуку наберіть tls і знайдіть  security.tls.version.min . Клацніть за цим параметром два рази і задайте значення 3 , щоб змусити працювати протокол TLS 1.3. Натисніть "ОК" і перезавантажте браузер Firefox.

Включити TLS 1.3 в Firefox

Далі поверніться назад в приховані параметри браузера Firefox, введіть в пошук SSL3 і у вас повинні бути значення true , якщо немає, то змініть їх. Перезапустіть браузер.

ssl3 включений в Фаерфокс

3. Видалити стан SSL

Натисніть кнопок Win + R і введіть inetcpl.cpl , щоб відкрити властивості інтернету.

Відкрити властивості інтернету

Далі перейдіть у вкладку "Вміст" і натисніть на Очистити SLL .

Очистити SLL