Як відключити автоматичне оновлення драйверів в Windows 10

Драйвери пристроїв грають життєво важливу роль в продуктивності і стабільності операційної системи Windows. Дуже важливо мати правильні і новітні драйвери пристроїв для безперебійної роботи вашого комп'ютера з Windows 10. Оскільки більшість користувачів ПК ніколи не намагалися вручну оновлювати драйвери пристроїв, Microsoft налаштувала Windows 10 для автоматичного завантаження драйверів пристроїв через служби Windows Update і їх установки. З настройками за замовчуванням Windows 10 автоматично завантажує і встановлює драйвери пристроїв, а також оновлення драйверів пристроїв. Хоча ця функція спрощує підтримку Windows 10, багато хто з вас можуть захотіти відключити оновлення драйверів. Наприклад, ви знаєте, що остання версія драйвера порушує систему Windows, вам необхідно зупинити автоматичну установку на вашому ПК. Або ж,останнє оновлення Windows 10 не сумісно з вашим будь-яким драйверів, з огляду на те, що розробник драйвера не встиг його оптимізувати під останній патч поновлення Windows 10. Давайте розберемо способи, як відключити оновлення драйверів в Windows 10.

Вимкнення автоматичного оновлення драйверів за допомогою групової політики

Групова політика не входить в Windows 10 Home Edition. Якщо ви використовуєте Windows 10 Home, зверніться до методу 2.

Крок 1 . Натисніть кнопок Win + R і введіть  Gpedit.msc. Далі у вас відкриється вікно групових політик. Перейдіть за параметрами " Конфігурація комп'ютера "> " Адміністративні шаблони "> " Компоненти Windows "> " Центр оновлення Windows ". Справа знайдіть параметр " Не вмикати драйвери в оновлення Windows " і клацніть по ньому два рази мишкою.

не включати драйвери в оновлення Windows

Крок 2 . У новому вікні, натисніть " Включено " та " Застосувати ", щоб включити цей параметр, який не дозволить завантажувати автоматично драйвера з центру оновлення.

Відключити оновлення драйверів в групових політик

Вимкнення автоматичного оновлення драйверів через реєстр в Windows 10

Крок 1 . Натисніть кнопок Win + R і введіть regedit , щоб запустити редактор реєстру. Далі перейдіть по шляху:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows

Крок 2 . Натисніть правою кнопкою миші на кінцевій папці зліва Windows і виберіть " Створити "> " Розділ ". Назвіть його  WindowsUpdate.

Створити розділ Windows update

Крок 3 . Тепер виділіть, одним натисканням мишки, створену папку WindowsUpdate . Далі справа на порожньому полі натисніть правою кнопкою миші і " Створити "> " Параметр DWORD (32 біти) ". Назвіть цей параметр  ExcludeWUDriversInQualityUpdate.

WindowsUpdate Створити Dword 32 в редакторі реєстру

Крок 4 . Натисніть на параметрі  ExcludeWUDriversInQualityUpdate два рази мишкою, щоб відкрити властивості і задайте значення 1 , щоб відключити автоматичні оновлення драйверів в Windows 10.

Щоб знову включити автоматичні оновлення драйверів, встановіть значення 0 або видаліть ключ  ExcludeWUDriversInQualityUpdate.

створити ExcludeWUDriversInQualityUpdate