Зменшити розмір файлу гібернації (hiberfil.sys)

У Windows 10 режим гібернації включений за замовчуванням. Цей режим, є станом енергозбереження для комп'ютерів, що працюють від батарей. Гибернация переводить поточний стан вашого комп'ютера в файл hiberfile (C: \ hiberfil.sys), а потім вимикає комп'ютер, коли ви його включаєте, то вся ваша робота відновлюється з файлу hiberfil.sys. Режим глибокого сну повільніше в порівнянні зі сном, але споживає менше енергії, ніж режим сну. Існує кілька типів Hibernate:

  1. Full: включає в себе режим гібернації і режим швидкого запуску. Він займає близько 75% від загального обсягу доступної оперативної пам'яті.
  2. Reduced: включає швидкий запуск без необхідності сплячого режиму. Цей тип зменшує розмір файлу hiberfil.sys до 50% від його повного розміру.

Як зменшити розмір файлу hiberfil.sys в Windows 10

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть таку команду для зменшення розміру файлу гібернації, щоб включити тип Reduced:

  • powercfg /h /type reduced

зменшити файл hiberfil.sys

Якщо вам потрібен такий тип як full, то введіть команду:

  • powercfg /h /type full

Стандартний файл hiberfil.sys

Примітка: Якщо при введенні команди для типу Reduced видасть помилку " Параметр невірний ", то введіть powercfg /h /size 0, потім повторіть команду.