Як розбити флешку на розділи в windows 10

В останньому великому оновленні Windows 10 Creators Update, microsoft розширила функції " Диспетчера дисків ", яка призначена для роботи з жорстким диском, розділами, файлової системою. Головна відмінність стало те, що можна тепер розбити флешку на розділи без сторонніх програм і в цій статті ми розберемо наочний приклад.

Розбити USB флешку на розділи через Диспетчер дисків

Для створення розділів на USB накопичувачі, зробіть резервну копію всього вмісту. Далі натисніть Win + X і виберіть пункт Керування дисками .

Управління дисками win + x


У вікні управління дисками ми бачимо свій вінчестер диск 0 і флешку диск 1 . Натисніть правою кнопкою миші на флешці, в даному випадку диск 1, і виберіть Стиснути то м.

Управління дисками стиснути тому

Вкажіть розмір для створюваного другого розділу на флешці.

Зазначте обсяг для стискання томи


Далі ми бачимо, що з'явився нерозподілений розділ, відзначений чорними тонами. Натисніть на ньому правою клавішею миші та виберіть пункт Створити простий том .

Розбити флешку на розділи

У майстра створення простих томів, тисніть весь час далі. Якщо у вас до прикладу не флешка, а зовнішній ssd або hdd, то виберіть в пункті Форматувати цей том наступним чином , файлову систему NTFS . У мітці томи можете придумати, як буде обзиватися ваш новий розділ.

Вибір файлової системи нового розділу


Відкрийте свої локальні диски, через провідник і переконайтеся, що у вас вийшло.

Флешка два розділи