Пояснення: Що це за файли User32.dll, Hal.dll, Kernel32.dll

Давайте розберемо, що це за системні Hal.dll, Kernel32.dll, User32.dll файли в Windows. Ці файли є частиною динамічних посилань, які працюють в зв'язці для виконання завдань. Іншими словами - це DLL-бібліотеки Win32 API. Файли знаходяться в каталозі System32. Якщо у вас 64-бітна ос Windows, то вони можуть бути в каталозі SysWOW64. Це системні файли і ви не повинні видаляти їх, переміщати або стискати.

Що за файл User32.dll?

User32.dll - Library or Functions related to user and user interface (Бібліотека або функції, пов'язані з користувачем і призначеним для користувача інтерфейсом). Цей файл містить функції Windows API пов'язані з призначеним для користувача інтерфейсом. Наприклад, коли ви звертаєте і розвертаєте вікно, робите скріншот на кнопку PrintScreen, розтягує вікно і т.п.

Що за файл Hal.dll?

Hal.dll - Hardware Abstraction Layer (Рівень апаратної абстракції). Система Winodws керує всім обладнанням підключеним до вашого ПК або ноутбука. Справа в тому, що ОС Windows не керує обладнанням на пряму, а робить це через так звану прошарок "Layer". З цієї причини ви можете помітити, що при підключенні деяких пристроїв нічого не відображається і не йдуть ніякі виклики, пов'язані з цим пристроєм. HAL- це рівень, який знаходиться між обладнанням та іншою частиною операційної системи. Hal.dll включає в себе функції з низьким апаратним забезпеченням, які ОС може викликати за допомогою DLL. У свою чергу це підвищує безпеку. Іноді ви можете зустріти помилку на синьому екрані смерті "HAL INITIALIZATION FAILED 0x0000005C". Це означає, що один з пристроїв не вдалося правильно запустити.

Що за файл Kernel32.dll?

Kernel32.dll - Library to connect with the central part of an operating system (Бібліотека для зв'язку з центральною частиною операційної системи). В системі Windows, деяка частина бібліотек, таких як Kernel32.dll, завантажується в пам'ять при завантаженні ПК. Для чого це потрібно? Це потрібно для управління пам'яттю на основі Win32 API, і виконувати операції введення / виводу ( I / O ), створення процесів і потоків, а також функції синхронізації. Наприклад, це завершення програми, підрахунок файлів в каталозі, підрахунок простору на диску і т.п. З файлів Kernel32.dll пов'язана одна поширена помилка "Точка входу в процедуру не знайдено у бібліотеці DLL", яку я описував вже.