Виправити помилку 80072EFE поновлення в Windows 10/7

Основною причиною помилки 80072EFE в центрі оновлення Windows є розрив з'єднання між вашим комп'ютером і серверами microsoft. Це означає, що вона може бути з-за поганого інтернету з вашого боку або сервер microsoft тимчасово не працюють. Якщо ваше інтернет-з'єднання переривається, то може бути так, що вірус-руткіт може бути винуватцем цієї проблеми. Сторонні антивіруси і брандмауери можуть блокувати підключення до серверів по оновленню і тим самим викликати помилку. Помилка 80072EFE може з'являтися на Windows 7 і Windows 10 і доповнюватися наступним повідомленням " З'єднання з сервером було розірвано " і мати код:

  • ERROR_INTERNET_CONNECTION_ABORTED
  • WININET_E_CONNECTION_ABORTED
  • ERROR_WINHTTP_CONNECTION_ABORTED

Як виправити помилку 80072EFE в Windows 10/7

  1. Зачекайте хвилин 7. Справа може бути в самих серверах Microsoft.
  2. Перезавантажте роутер (модем) і ПК.
  3. Запустіть усунення неполадок для мережевого адаптера і центру оновлень.
  4. Вимкніть сторонній антивірус і брандмауер і перевірте оновлення.
  5. Скористайтеся антивірусним сканером.
  6. Якщо у вас є програма або розширення в браузері VPN / Проксі, то вимкніть або видаліть на час.
  7. Місцеві провайдери дають свій нестабільний DNS. Змініть DNS-адресу та скиньте Winsock, TCP / IP, DNS.

Видалення папки Catroot2

У системній папці Catroot2 знаходяться підписи оновлень Windows. Будь-яке пошкодження підпису може викликати помилку 80072EFE в центрі оновлень Windows. З цієї причини потрібно видалити цю папку. Щоб видалити папку Catroot2 потрібно спочатку відключити службу, яка працює в цій папці. Приступимо.

Крок 1 . Натисніть Win + R і введіть services.msc , щоб відкрити служби. Далі знайдіть службу " Служби криптографії " і натисніть по ній два рази. У новому коні властивостей натисніть на " Зупинити ". Чи не закриває це вікно і перейдіть нижче до кроку 2.

служба криптографії CryptSvc

Крок 2 . Відкрийте провідник (Цей комп'ютер) і перейдіть по шляху C: \ Windows \ System32 \ . Знайдіть папку Catroot2 і видаліть її.

Видалення папки catroot2

Крок 3 . Ми зупинили службу в кроці 1, щоб була можливість видалити папку. Тепер потрібно цю службу включити назад. Розпочніть крок 1 і включіть службу криптографії . Далі перевірте оновлення.