Помилка REGISTRY_ERROR на синьому екрані Windows 10

Помилка REGISTRY_ERROR має значення 0x00000051 в Windows 10. Це вказує на те, що сталася серйозна помилка реєстру. Причин може бути безліч, але постараємося задіяти потрібні способи по виправленню. Помилка REGISTRY ERROR може вказувати на те, що реєстр виявив помилку введення-виведення при спробі прочитати один з його файлів. Це може бути викликано проблемами з обладнанням або пошкодженням файлової системи. Це також може статися через збій в операції поновлення, яка використовується тільки системою безпеки і тільки тоді, коли зустрічаються обмеження ресурсів.

Як виправити помилку REGISTRY ERROR в Windows 10

Перш ніж приступити, спробуйте зайти в додаткові параметри і вибрати " Відновлення при завантаженні ". Якщо ви не можете потрапити в ці параметри, то вам потрібно створити настановну флешку з Windows 10 і натиснути на "Відновлення системи" в процесі установки. Якщо не можете потрапити на робочий стіл, щоб запустити командний рядок, то з настановної флешкою ви зможете запустити командний рядок, щоб виконати нижче виправлення.

Відновлення системи при установки Windows 10

Відновлення при завантаженні

1. Трипл перевірка системи

Придумав новий для себе спосіб "Тріпл перевірка". Будемо сканувати систему на пошкодження системних файлів і автоматичне виправлення. Скористаємося такими інструментами, як chkdsk, SFC і DISM. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть по черзі всі команди, чекаючи закінчення процесу, і перезавантажувати ПК після кожної команди:

  1. chkdsk C: /f /r /x /b - Перевіряє жорсткий диск на наявність помилок і виправляє їх.
  2. sfc /scannow - Перевіряє цілісність системних файлів і намагається відновити їх.
  3. Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

    Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

    Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth - Виправляє пошкоджений образ системи.

3-тя команда складається з трьох команд. Вводимо по порядку три команди.

Відновлення системних файлів за допомогою CMD DISM

2. Скидання системи за умовчанням зі збереженням файлів

Якщо вище спосіб не допоміг виправити помилку синього екрану REGISTRY_ERROR в Windows 10, то ви можете скинути систему за замовчуванням зі збереженням файлів. Відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Відновлення" і "Повернути ПК в початковий стан". Далі вам буде запропоновано зберегти ваші файли.

Якщо не можете потрапити на робочий стіл, то завантажитеся в безпечному режимі.

Почати відновлення системи