Файл або папка пошкоджені. читання неможливо

Якщо ви підключаєте USB або зовнішній пристрій і отримуєте повідомлення про помилку " F: \ Файл або папка пошкоджені. Читання неможливо ", то це може привести до фізичного пошкодження пристрою, можливо, пошкоджена файлова система або зовнішній пристрій може бути заражене шкідливим ПЗ. Давайте розберемо, що робити і як виправити цю помилку.

Файл або папка пошкоджені.  читання неможливо

1. Запуск Check Disk

Будемо використовувати інструмент ChkDsk для командного рядка, щоб почати перевірку на наявність помилок і їх виправлення. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • chkdsk F: /f /r /x /b- Де F , це ім'я диска, пристрої на якому помилка.

Якщо попросить натиснути Y , то натисніть і перевірка буде проведена при наступному запуску ПК. Перезавантажте свій ПК.

chkdsk frxb

2. Виявлення і видалення шкідливих програм

На вашому комп'ютері може бути серйозне зараження шкідливим ПЗ, яке може викликати таку поведінку. Щоб це виправити, ви можете виконати повне сканування системи вбудованим захисником Windows або скористатися антивірусними сканерами.

3. Форматування

Перш ніж форматувати, вам можуть стати в нагоді файли, які є на флешці або іншому пристрої. З цього, буде логічним скористатися програмою для відновлення файлів. Ви можете скористатися відразу і перевірити, чи зможете врятувати дані чи ні. Або відновити файли після цільового форматування.

  • Програми для відновлення даних. Рекомендую використовувати безкоштовну версію Recuva .

Натисніть правою кнопкою миші на пристрої, який видає помилку і виберіть " Форматувати ". Далі виберіть файлову систему NTFS і поставте галочку навпроти " Швидке (очищення змісту) ".

Ви повинні розуміти, що після форматування, зітруться всі дані з флешки і немає гарантії, що ви їх відновите, але в більшості випадках результат виходить хорошим і вдалим.

цільове форматування