Яндекс Браузер або Google Chrome видають чорний екран

Google Chrome або Яндекс Браузер часом може відображати чорний екран на комп'ютері під керуванням Windows 10/8/7. Є багато причин, чому браузер може відображати чорний екран в Windows. Якщо ви часто стикаєтеся з проблемою, коли з'являється чорний екран в Google Chrome або Яндекс Браузер, то розберемо кілька причин, які можуть допомогти вам вирішити цю проблему. Я буду спиратися на прикладі "гугл хрому", але яндекс.браузер зроблений точно так само, так що я думаю у вас не буде при вирішенні проблем.

1. Відключити розширення браузера

Розширення можуть спричинити проблеми. У моєму випадку саме розширення LastPass для Chrome створило чорний екран в браузері. Тому, якщо ви встановили деякі розширення в Google Chrome, Яндекс Браузер, і у вас виникає проблема у вигляді чорного екрану. Вимкніть всі розширення і перевірте, чи вирішує це проблему чи ні. Якщо вирішує, вам потрібно включити встановлені розширення один за іншим, щоб дізнатися проблемне розширення. Після з'ясування, ви можете перевстановити його або видалити назавжди.

2. Очистити папку GPUCache

Один користувач в коментарях вказав, що вирішив проблему чорного екрану в браузері за допомогою очищення папки. Перейдіть по шляху:

 • C: \ Users \ ваше_ім'я \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ User Data \ ShaderCache \ GPUCache
 • Видаліть всі вміст в папці GPUCache.

У вас шлях може відрізнятися, якщо ви використовуєте браузер Янкдекс, замість Chrome у вас буде Chromium.

3. Відключити апаратне прискорення

За замовчуванням Google Chrome, Яндекс Браузер використовують апаратне прискорення для підвищення продуктивності. Однак іноді ваше обладнання (точніше, графічний процесор) може не відповідати вимогам. Отже, ви можете бачити чорний екран. В цьому випадку ви можете спробувати відключити апаратне прискорення з панелі налаштувань. Для цього відкрийте сторінку налаштувань Google Chrome або Яндекс браузера:

 • Натисніть на три горизонтальних точки в правому верхньому куті браузера, щоб відрити настройки.
 • Виберіть з меню, що випадає " Налаштування ".
 • Прокрутіть в самий низ і натисніть на " Додатково ".
 • Знайдіть рядок " Використовувати апаратне прискорення " і відключіть його.

Вимкнути апаратне прискорення в chrome

4. Відключити flags Chrome

Якщо ви використовуєте Chrome або Яндекс браузер протягом тривалого часу, ви напевно знаєте, що є деякі параметри, доступні за адресою Chrome: // flags. Вам потрібно відключити деякі прапори, щоб перевірити, чи вирішено проблему. Для цього відкрийте браузер і введіть ось таку адресу Chrome: // flags  в рядку URL. Після цього знайдіть наступні прапори і відключіть їх:

 • GPU compositing on all pages
 • Threaded compositing
 • Do SHOW Presents with GD

Примітка: Не у всіх версіях є три цих перерахованих вище опції. Вимкніть що знайдете і перезапустіть браузер.

5. Оновлення або завантажте Adobe Flash Player

Якщо ви ще не завантажили Adobe Flash Player на свій комп'ютер, настав час це зробити. Крім того, якщо у вас встановлена ​​більш стара версія цього додатка, вам слід відразу ж оновити його. Так само ви можете зайти на офіційний сайт Adobe і завантажити Flash Player, але ми виконаємо вбудованим способом.

 • Введіть в адресний рядок браузера  chrome: // components
 • Знайдіть  Adobe Flash Player   і натисніть оновити.

Оновити Adobe Flash Player через рядок

6. Скидання браузера Google Chrome

Скидання параметрів за замовчуванням завжди і всюди вважається найнадійнішим способом. Зайдіть в налаштування браузера, як описано вище з натисканням на три крапки, перегорніть в самий низ і натисніть " Скинути ". Якщо нічого не допомогло, то просто видаліть браузер і скачайте заново для чистої, нової установки.

скидання налаштувань браузера

У старій версії браузера на движку Chrome 29 цей параметр не включений за замовчуванням, потрібно його активувати, для цього виконайте наступні кроки:

 • Введіть в адресному рядку браузера  Chrome: // flags
 • Знайдіть  Enable Reset Profile Settings  і натисніть включити.
 • Тепер введіть  chrome: // settings , натисніть " додаткові налаштування " і перейдіть в самий низ.
 • У самому низу ви побачите нову функцію в старому браузері Chrome " Скинути настройки браузера ".