Виправити Application Load Error 5: 0000065434

Steam, відмінний лаунчер і велика база ігор для Windows. Перш за все Steam - це програма, яка може видавати купу всяких помилок. Однією з таких помилок є помилка завантажити програму з кодом 5: 0000065434. Ця помилка виникає при запуску різних ігор, в тому числі і популярних, таких як: Skyrim, Oblivion, Bully, Morrowind, Vortex, PUBG, Метро 2033 та інших. Це відбувається не через самої програми Steam, а через програмного і апаратного забезпечення, і залежить від різних факторів. Давайте розберемо, що робити і як виправити помилку Application Load Error 5: 0000065434.

помилка Steam 5 0000065434

Виправити помилку Application Load Error 5: 0000065434

Спосіб 1 . Скопіюємо виконуваний файл в бібліотеку з іграми. Цей метод особливо корисний для користувачів, у яких Steam встановлений на іншому диску на відміну від самих ігор. Для цього клацніть правою кнопкою миші на ярлику Steam, який на робочому столі, і виберіть " Розташування файлу ". Далі скопіюйте виконуваний файл " Steam.exe " і вставте його в папку з проблемною грою. Зазвичай каталог з іграми знаходиться в самій папці Steam \ SteamApps \ Common .

Копіювати Steam exe

Спосіб 2 . Скористаємося функцією для перевірки цілісності файлів гри. Відкрийте сам Steam і перейдіть в бібліотеку з іграми. Далі натисніть правою кнопкою миші по грі, яка видає помилку Application Load Error 5: 0000065434 і виберіть " Властивості ". У новому вікні перейдіть у вкладку " Локальні файли " і натисніть на " Перевірити цілісність файлів гри ".

ПЕРЕВІРКА ЦІЛІСНОСТІ Фото ІГРИ в Steam

Спосіб 3 . Створимо посилання між виконуваним файлом Steam і операційною системою. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команди по порядку:

  1. cd "E:\STEAM\steamapps\common"- Вкажіть свій каталог з іграми.
  2. mklink "steam.exe" "E:\STEAM\Steam.exe" - Вкажіть своє місце, де у вас знаходиться сама програма Steam.exe.

Посилання між steam і ОС

Спосіб 4 . Спробуємо видалити конфліктуючі файли. Перейдіть в " Документи " і знайдіть папку з грою, яка викликає помилку 0000065434. Гра може також знаходиться в папці " My Games " в документах. Для початку зробіть резервну копію папки з грою, а потім видаліть її. Після видалення, запутсіте гру і провреьте утсранена чи помилка.

У деяких іграх, в папці "документи", гра зберігає ваші збережені процеси в грі. Робіть копії своїх збережень.

Видалити ігрові файли