Як приховати папку в Windows 10

В системі Windows 10 існують приховані папки і захищені приховані системні файли. Це зроблено, щоб користувач помилково не видалив їх і не завдав шкоди самій системі. У вас може бути дві причини приховати папки в Windows 10: якщо у вас помилково почали відображатися системні приховані файли і, якщо вам потрібно вручну приховати певну папку з файлами. Файли і папки легко відобразити і приховати внісши кілька змін в параметрах папок. І я покажу вам, як це зробити.

Як приховати папку з файлами в Windows 10

1 Спосіб . Цей спосіб підійде, якщо ви помилково відобразили системні приховані файли в Windows 10 і не знаєте як приховати їх назад. Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть control.exe folders , щоб відкрити параметри папок. Перейдіть у вкладку " Вид " встановіть значення на два пункти, щоб приховати захищені системні папки і файли:

  1. Приховувати захищені системні файли (рекомендовано).
  2. Чи не показувати приховані файли, папки і диски.

приховати системні папки і файли

2 Спосіб . Якщо вам потрібно приховати певну папку з файлами в Windows 10, то натисніть по цій папці правою кнопкою миші і виберіть " Властивості ". Далі встановіть знизу галочку на пункті " Прихований " і натисніть на кнопку " Інші ". У додаткових атрибутах приберіть галочку " Дозволити індексувати вміст ". В цьому випадку, ваша прихована папка з файлами не буде видно через пошук Windows 10. Натисніть OK.

Щоб відобразити папку, яку заховали, виконайте спосіб 1 в зворотному порядку.

приховати певну папку в Windows 10