Помилка Kernel_Mode_Heap_Corruption в Windows 10

Ви можете зіткнутися з помилкою на синьому екрані BSOD " Kernel Mode Heap Corruption " в Windows 10 при звичайній роботі за комп'ютері або коли ваш ПК відчуває навантаження на обладнання як CPU, GPU або RAM. Помилка може бути викликана через пошкоджений або застарілого драйвера відеокарти, пошкоджених системних файлів, проблеми з обладнанням як ОЗУ, або сама програма або гра є конфліктує з вашою операційною системою. Розберемо, як виправити помилку Kernel_Mode_Heap_Corruption на синьому екрані в Windows 10.

Kernel Mode Heap Corruption

1. Перевірка системних файлів

Системні файли можуть викликати ряд помилок, в тому числі і Kernel Mode Heap Corruption. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команди по черзі. Ці дві команди знайдуть відсутні або пошкоджені системні файли, і автоматично виправлять їх.

  • sfc /scannow
  • DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Перевірка і відновлення файлів

2. Перевірка драйверів на наявність помилок

Який саме драйвер відповідає за помилку складно сказати без аналізу. Ми ж будемо аналізувати всі драйвери обладнання в системі. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду:

  • verifier
  • У вікні, що з'явилося " Створити стандартні параметри ".
  • Далі " Автоматично вибирати все драйвери встановлені на цьому комп'ютері ".

Коли Windows перезавантажиться, вона проаналізує всі драйвери, встановлені на вашому комп'ютері, на наявність проблем. Якщо Проблеми будуть виявлені, то ви отримаєте повідомлення про це.

Введення команди verifier

3. Оновити драйвери

Якщо вище способом виявився будь-якої драйвер, то його необхідно оновити до останньої версії. Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб потрапити швидко в диспетчер пристроїв. Визначте який пристрій викликає помилку Kernel Mode Heap Corruption (вище метод), розсуньте список і натисніть по ньому правою кнопкою миші, після чого виберіть " Оновити драйвер ". Далі дотримуйтесь рекомендацій на екрані.

Ви також можете зайти на сайт виробника устаткування і завантажити вручну останню версію драйвера.

оновити відео драйвер

4. Діагностика ОЗУ

В першу чергу переконайтеся, що оперативна планка у вас вставлена ​​правильно. Також слід дістати її з комп'ютера і продути слоти від пилу. Ще один момент, якщо у вас 4 слота на материнській платі для RAM планок, то спробуйте вставити планки в 1 і 3 слот.

Це складно зробити в ноутбуці, так як багато хто боїться його розбирати. З цієї причини можна запустити діагностику ОЗУ. Натисніть Win + R і введіть mdsched.exe , після чого дотримуйтесь рекомендацій на екрані. Якщо будуть програмні помилки, то інструмент спробує автоматично виправити їх, після чого помилка Kernel Mode Heap Corruption в Windows 10 усунутися.

Діагностика ОЗУ mdsched exe