Як виправити Secure Boot Violation в Windows 10

При завантаженні ПК або ноутбука у вас може з'явиться повідомлення з попередженням " Secure Boot Violation Invalid Signature Detected. Check Secure Boot Policy in Setup ". У цій ситуації можна продовжити завантаження системи Windows, але при наступному завантаженні це попередження з'явиться знову. Ця проблема виникає, коли ви встановлюєте завантажувальний програму без підпису OEM, яка запускається під час завантаження. Це може бути непідписаний драйвер, завантажений лівий DLL файл, встановлена піратська версія програми. У багатьох випадках це трапляється, коли включена функція Secure Boot (безпечна завантаження) , яка при кожному завантаженні ПК, перевіряє цифровий підпис драйверів. Вона бачить, що немає підпису у драйвера і видає таке попередження "Secure Boot Violation ". Давайте розберемо, як виправити цю помилку.

Error Secure Boot Violation

Відключити Secure Boot

Потрібно увійти в BIOS. Для цього, при завантаженні ПК натисніть кнопку F1, F2, Del. Якщо у вас не виходить або ви не знаєте яку кнопку натискати, то перейдіть " Кнопки для входу в bios від виробників ноутбуків і комп'ютерів". Коли ми увійшли в BIOS, то знайдіть Secure Boot і виберіть значення Disabled (вимкнено). У різних BIOS ця функція може перебувати де завгодно, але зазвичай шукайте в графі Boot . Перезавантажте свій ноутбук і попередження має зникнути.

Secure Boot BIOS

Вимкнення примусового використання драйверів

Якщо вище спосіб не допоміг, то потрібно відключити примусову перевірку підпису драйверів. Для цього вам потрібно потрапити в " Додаткові параметри завантаження ". Ця функція знаходиться точно там же, де і безпечний режим. Просто натисніть клавішу F7 , щоб відключити " обов'язкову перевірку підпису драйверів ". Після відключення помилка " Secure Boot Violation Invalid Signature Detected. Check Secure Boot Policy in Setup"  більше не з'явиться.

Це керівництво допоможе вас зорієнтувати, як зайти в ці параметри.

Не перевіряти підписи драйверів

додаткові рекомендації

1 . Microsoft заявила, що помилка підпису драйверів може бути викликана патчем KB3084905 в сиcтемах Windows Server 2012 і Windows 8.1. просто видаліть цей патч.

2 . Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть один по одному команди, щоб відключити підпис драйверів:

  1. bcdedit.exe /set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS
  2. bcdedit.exe /set TESTSIGNING ON

Якщо потрібно включити назад, то:

  1. bcdedit.exe /set TESTSIGNING OFF
  2. bcdedit.exe /set loadoptions ENABLE_INTEGRITY_CHECKS