Файл Hosts в Windows 10 - Як відновити і зберегти

Файл hosts - це файл Windows, який переводить доменні імена сайтів в IP-адреси. Саме він виконує функцію перетворення імен хостів в числові адреси протоколу, які будуть визначати місцезнаходження хоста в IP-мережі. Файл hosts має форму простого текстового файлу. В даний час цей файл марний, так як цей процес вже автоматизовано через DNS. На жаль, цей файл часто компрометують і заражають вірусом через шкідливе ПО, щоб вас перенаправити на фішингових сайтів і витягнути з вас конфіденційну інформацію. Також, якщо файл Hosts заражений вірусом, то у вас не може бути доступу до сайтів або ви не зможете отримувати оновлення для Windows 10/7 / 8.1. У цій інструкції розберемо, де знаходитися файл Hosts, як відновити його за замовчуванням, правильно відредагувати, і як зберегти його, якщо нам видасть помилку доступу.

Де знаходиться файл Hosts в Windows 10/7

Файл hosts знаходиться по шляху C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc , не залежно яку ОС ви використовуєте, будь-то Windows 10, Windows 7 або Windows 8.1. У вас може бути кілька файлів з різними розширеннями, наприклад hosts.txt або hosts.ics. Це не ті файли, які вам потрібні.

Щоб відобразити правильний фал hosts, натисніть в провіднику зліва в верхньому кутку на " Файл "> " Параметри "> в новому вікні вкладка " Вид "> і приберіть галочку з пункту " Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів ". Ви побачите розширення файлів hosts. Вам потрібен без розширення, просто hosts .

відобразити правильний hosts

Як правильно відкрити і зберегти файл Hosts

Більшість користувачів запускають файл hosts через праву кнопку миші і "Відкрити за допомогою" блокнота. Це не вірно, і при збереження файлу, вам буде заборонено його зберігати з помилкою " У вас немає дозволу на збереження файлів у цьому місці. Зверніться до адміну ". Ця помилка буде навіть якщо ви в даний момент є єдиним адміністратором на ПК.

у вас немає дозволу на збереження файлів у цьому місці

Як зберегти тоді файл hosts? Все просто. Ви повинні запустити спочатку "Блокнот" від імені адміністратора і через нього відкрити цей файл.

Запустити блокнот від імені адміністратора

Коли відкриється блокнот, натисніть на " Файл "> " Відкрити " і перейдіть по шляху C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc . Коли ви перейдете, то у вас буде жодного файлу, порожнеча. Натисніть знизу в графі "Файл" на відобразити " Все файли " розширень. (Рис. Нижче).

Відкрити файл hosts через блокнот

Який повинен бути файл hosts за замовчуванням

За замовчуванням файл hosts виглядає, як показано нижче. Якщо він буде порожнім, то не варто переживати. Решітка # позначає коментар, що не дає функціонувати цього файлу. По суті це одне і теж. Якщо ви побачили якісь зайві рядки без грат #, наприклад 127.0.0.1 vk.com  то видаліть їх.

файл hosts за замовчуванням

Файл hosts за замовчуванням (розсуньте список і скопіювати вміст)

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.

#

# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.

#

# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each

# entry should be kept on an individual line. The IP address should

# be placed in the first column followed by the corresponding host name.

# The IP address and the host name should be separated by at least one

# space.

#

# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual

# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.

#

# For example:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server

# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.

# 127.0.0.1 localhost

# ::1 localhost