Виправити помилки підключення до Інтернету і веб-сайтам

Багато хто стикався з проблемами підключення до інтернету і помилками в браузерах, будь то Google або Yandex, і причин може бути дуже багато, але основна причина іноді криється в захаращення мережевої карти. Якщо ви не можете підключитися до Інтернету, ваш Інтернет-протокол  TCP / IP  може бути пошкоджений, і можливо, доведеться скинути його налаштування. TCP / IP є одним з основних компонентів, необхідних вашому комп'ютеру з Windows для успішного підключення до Інтернету. Навіть якщо ви підключені до Інтернету, пакети не передаються по мережі, і при спробі підключення до URL-адресою ви можете побачити повідомлення "Неможливо відобразити сторінку".

Ще є така служба, як  Winsock , яка визначає, як мережеве програмне забезпечення Windows має отримати доступ до мережевих служб. Система Windows поставляється з бібліотекою динамічних посилань (DLL) під назвою winsock.dll, яка реалізує API і координує програми і з'єднання TCP / IP. Але іноді Windows Sockets або Winsock можуть бути пошкоджені, в результаті чого ви не зможете підключитися до Інтернету і браузери можуть видавати різні помилки.

Якщо Ви не можете відкрити нормально веб-сайт, то проблема швидше за все в DNS-кеші , який з часом забивається всякої застарілий інформацією. В системі Windows є три види DNS-кешу: Кеш пам'яті, Кеш DNS, Кеш ескізів. Очищення кешу пам'яті може звільнити деяку системну пам'ять, в той час як очищення кешу ескізів може звільнити місце на жорсткому диску, а очищення кеша DNS може усунути проблему з підключенням до Інтернету і різні помилки в барузер.

Які помилки цим способом можна виправити? Це виправить проблеми з підключенням до Інтернету, яке видає помилки 651, 691, 678, 619, 868, 720, 502 Bad Gateway виправить помилки в браузерах, такі як NETWORK_FAILED, ERR_EMPTY_RESPONSE, не вдається отримати доступ до сайту, ERR_INTERNET_DISCONNECTED, ERR_CONNECTION_RESET, err_cache_miss, err_name_not_resolved, err connection refused, Err Connection Closed і т.п. Коли ви не можете відкрити сторінку або коли сайт не хоче відображатися.

Важливо: Перед процедурою, перевірте самі дроти, включіть і вимкніть свій роутер / модем, перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка.

Скинути DNS, скинути Winsock і скинути TCP / IP протокол

Спосіб 1 . Відкриваємо командний рядок від імені адміністратора і вводимо по порядку команди, натискаю Enter після кожної.

  • netsh winsock reset - Скидання Winscock.
  • ipconfig /flushdns - Скидання DNS-кешу.
  • netsh int ip reset resettcpip.txt - Скидання TCP / IP.
  • ipconfig /renew - Оновлення IP-адреси

Перезавантажуємо ПК.

Скидання DNS, TCP-IP, Winsock

Спосіб 2 . Натисніть Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб відкрити мережеві підключення. Далі натисніть правою кнопкою миші на блоці, через який ви підключені до інтернету і виберіть " Властивості ". Відкрийте властивості IP версії 4 (TCP / IPv4) і в новому вікні встановіть на " Використовувати наступні адреси DNS-серверів " і наступні DNS:

  • DNS Google:  8.8.8.8 - 8.8.4.4
  • DNS Yandex:  77.88.8.8 - 77.88.8.1
  • DNS CloudFlare:  1.1.1.1 - 1.0.0.1

настройка DNS від google

Спосіб 3 . Відкрийте браузер і вставте в адресний рядок нижче адресу. Далі натисніть на Clear Host Cache , щоб очистити внутрішній DNS-кеш браузера:

  • chrome://net-internals/#dns - для Google Chrome
  • browser://net-internals/#dns - для Яндекс браузера

Очистити DNS кеш в Chrome