Як видалити мережу WiFi в Windows 10

Система Windows 10 запам'ятовує всі мережі WiFi до яких вона підключалася. Коли користувач натискає на значок WiFi в треї, він виявить, що там будуть відображатися поточні доступні мережі WiFi, які знаходяться в зоні дії. Іноді буває так, що мережі WiFi змінюються (назва або пароль) і вони можуть конфліктувати зі старими, які Windows 10 запам'ятала до цього, і не підключатися до інтернету. З цієї причини, потрібно видалити старі приховані WiFi мережі в Windows 10 і зробити це можна через параметри, що ми і розберемо.

1. Видалити поточну мережу WiFi

Якщо мережа WiFi була перейменована або створений новий пароль, то стару мережу WiFi потрібно видалити, щоб не було конфліктів з підключенням. Найшвидшим способом є натиснути по поточній старої мережі WiFi правою кнопкою миші і вибрати " Забути ".

видалити поточну мережу WiFi

2. Видалити всі старі мережі WiFi

Цим способом ви можете видалити всі непотрібні мережі WiFi, яких немає у вашій зоні дії. Згодом вони можуть накопичуватися і також конфліктувати при підключенні до інтернету.

Відкрийте " Параметри "> " Мережа та Інтернет "> " WiFi "> справа " Управління відомими мережами ". Далі виділіть мережі WiFi одним натисканням миші і натисніть " Забути " для видалення зі списку.

Видалити стару мережу WiFi

3. Видалити мережі WiFi через CMD

З різних причин можна стати в нагоді спосіб видалення мереж WiFi через командний рядок. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • netsh wlan show profiles - виводить список профілів WiFi
  • netsh wlan delete profile name="Имя профиля" - видаляє профіль мережі WiFi

видалити мережу WiFi за допомогою CMD