Як змінити або відключити автоматичне обслуговування Windows

Є багато інструментів, доступних для операційної системи microsoft windows. Деякі з них досить відомі і використовуються більшістю користувачів щодня, але є і невідомі для більшості користувачів. Одним з таких є автоматичне обслуговування windows , яка була включена ще в windows 8. Функція корисна для операційної системи, але багатьох не влаштовує, коли вона починає працювати в невідповідний момент. У зв'язку з цим, потрібно змінити або відключити час автоматичного обслуговування windows 10.

Автоматичне обслуговування Windows  - відповідає за виконання всіх оновлень, це додатки з магазину, програми, а так само виконує сканування за допомогою windows defender, виконує діагностику системи, очищення диска, дефрагментацію і т.д. Всі ці завдання виконуються в заданий час і навіть коли комп'ютер в режимі очікування. Хтось приходить з роботи і у нього залишається мало часу, щоб зробити роботу або просто пограти на комп'ютері, а тут ще з'являються незрозумілі лаги, повільна швидкість інтернету і інші фактори при спрацьовуванні за розкладом цієї служби.

Змінити час автоматичного обслуговування windows 10

Перейдіть в " Панель управління " і наберіть в пошуку зверху " Обслуговування ".

Налаштувати обслуговування Windows

Тепер ми можемо змінити час на зручне для нас. Можна поставити галочку, щоб пробуджувати комп'ютер в запланований час.

Запуск завдання обслуговування

Як назавжди відключити обслуговування Windows

Відкрийте редактор реєстру за допомогою поєднання кнопок win + R і напишіть в рядку regedit .

ремонт Windows


Перейдіть по шляху в реєстрі:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Schedule \ Maintenance

Якщо з права немає ключа з назвою " MaintenanceDisabled ", то натисніть правою кнопкою миші на порожньому полі і створіть ключ з параметром DWORD (32 біти) . Назвіть або перейменуйте новий ключ в "MaintenanceDisabled".

Maintenance


Натисніть два рази на створений нами файл і надайте значення 1 . Після чого перезавантажте комп'ютер. Ви так само можете включити його назад поміняв значення на 0.

Відключити обслуговування windows