Як налаштувати DNS-сервіс CloudFlare в Windows, Android і iOS

CloudFlare - ця постачальник доставки контенту (CDN) і захисту від ddos ​​атак для сайтів шляхом приховування IP-адреси сервера. Всі сайти, які піддавалися Ddos атакам використовують CloudFlare для захисту, навіть я. Що таке ddos ​​атаки ви напевно знаєте, але що таке CDN? CDN (Мережа доставки контенту) - це мережа серверів, які географічно розподілені по Інтернету. Наприклад, сайт розміщений на сервері, який знаходиться в Німеччині, і якщо підключити CDN, то сайт буде розташовуватися у всіх точках світу, де розташовані сервери CDN. Зроблено це для швидкої роботи самих сайтів, зменшуючи тим самим відповідь від сервера.

У CloudFlare з'явився власна служба DNS , яка буде прямо конкурувати зі службою Google OpenDNS. Ця послуга від Cloudflare буде в значній мірі орієнтована на конфіденційність і безпеку користувачів, а також на підключення до Інтернету. Глобальний постачальник мережі CloudFlare стверджує, що їх служба DNS не зберігатиме журнали вашого з'єднання більше 24 годин і буде сприяти підвищенню конфіденційності користувачів в Інтернеті. Ще одним плюсом використання цього DNS-сервера є те, що він працює швидше , ніж інші. Для вилучення і виявлення сайтів за межами їх мережі потрібно 14 мс.

Cloudflare підтримує DNS через HTTPS і DNS через TLS, яка також захищає інформацію про перегляд від вашого інтернет-провайдера. І найприємніше, що ця послуга абсолютно безкоштовна для всіх. Крім того, Cloudflare стверджує, що ніколи не використовує дані для маркетингу та інших цілей. Це підтверджується перевіркою KPMG коду. Для тих, хто не знає, KPMG - шановна маркетингова фірма. Вони щорічно перевіряють свій код і методи, після чого публікують публічний звіт в якому видно, чи використовувалися дані для маркетингу чи ні тієї або іншої компанії, в даному випадку CloudFlare.

Як включити DNS через HTTPS, щоб заблокувати відстеження ISP

В Інтернеті є одна річ, яку важко уникнути - відстеження ISP . Оскільки жоден закон не заважає Інтернет-провайдеру проводити моніторинг, всі провайдери знають вашу активність в інтернеті. Не вірите? Зателефонуйте до свого провайдера і запитайте на якому веб-сайті ви були тиждень тому в певний час. Коли ви вводите адресу веб-сайту в браузері, він знаходить IP-адреса за допомогою служби DNS. Цей DNS надається вашим Інтернет-провайдером. Це означає, що вони знають, куди ви йдете і чим займаєтеся, що значно полегшує відстеження та створення профілю. У цьому пості ми розберемо, як включити DNS через HTTPS,  щоб  зупинити відстеження ISP і налаштувати службу DNS від Cloudflare для різних браузерів на різних пристроях як Android, IPhone і ПК Windows 10/7 / 8.1.

Наcтройка служби DNS від CloudFlare на ПК Windows 10

Крок 1 . Натисніть Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб відкрити мережеві адаптери.

Вхід в мережеві підключення

Крок 2 . Далі натисніть правою кнопкою миші на мережевому адаптері, який має підключення до Інтернету, і виберіть " Властивості ". Це може бути Ethernet або Бездротова мережа WiFi. Далі виділіть одним клацанням миші IP версії 4 (TCP / IPv4) і натисніть нижче на кнопку " Властивості ". У новому вікні встановіть "Використовувати наступні адреси DNS-сервера" і введіть:

  • Бажаний : 1.1.1.1
  • Альтернативний : 1.0.0.1

Виділіть галочкою " Підтвердити параметри при виході ". Для впевненості, просто відключіть мережевий адаптер і включіть назад, натиснувши по ньому правою кнопкою миші.

Наcтройка служби DNS від CloudFlare в Windows 10

Якщо ви використовуєте IP версії 6 (TCP / IPv6) , що рідкість, то введіть наступні адреси DNS сервера:

  • Бажаний : 2606: 4700: 4700 :: 1111
  • Альтернативний : 2606: 4700: 4700 :: 1001

Наcтройка служби DNS від CloudFlare IPv6

Налаштування DNS через HTTPS на Android або iPhone

Щоб легко заблокувати відстеження ISP на мобільних пристроях Android і iPhone - потрібно встановити Cloudflare на ваш смартфон. Більшість мобільних ОС можуть надавати редагування DNS вручну, наприклад на Android ми зможемо прописати DNS тільки для WiFi, а для мережі оператора потрібні будуть рутірованние права, що не зручно. Якщо ви можете це зробити, то пропишіть адреси зазначені вище.

  • Перейдіть на сайт CloudFlare 1.1.1.1 і скачайте додаток для Android або iPhone.

Увімкніть перемикач, щоб почати використовувати зашифрований DNS. Після цього, все що виходить в Інтернет, буде використовувати службу DNS через HTTPS. Весь ваш трафік буде зашифровано, що забезпечить вам захист від зловмисників і хакерів.

Налаштування DNS через HTTPS на Android або iPhone