Як перевстановити все UWP додатки в Windows 10 / 8.1

Багато проблем у користувачів з використанням UWP додатків, Metro, Modern, Universal, Windows Store Apps, Меню пуск, Центр повідомлень в Windows 10 і Windows 8.1. Іноді додатки відмовляються запускатися і повертають на Початковий екран. У деяких інших сценаріях ви можете отримати помилку під час запуску програми. В інших випадках користувачі не можуть оновлювати існуючі програми. У всіх таких випадках є одна річ, яку ви можете спробувати:  перереєстрація, відновлення або перевстановлення UWP додатків .

Якщо системні програми не можуть запускатися через проблеми з обліковим записом користувача, проблему можна вирішити, створивши новий обліковий запис адміністратора, оскільки Windows автоматично встановлює додатки на заводські настройки нових облікових записів. Повторна реєстрація додатків є автономною, і для цього вам не потрібно залишатися підключеним до Інтернету. Якщо у вас виникли проблеми з кількома додатками в вашій системі, спробуйте перереєструвати додатки і позбутися від проблем.

Перевстановлення або перереєстрація UWP додатків Microsoft Store

Натисніть "Пуск" і напишіть в пошуку PowerShell , далі натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть запуск від імені адміністратора.

PowerShell Запуск від імені адміністратора

У вікні PowerShell введіть наступну команду:

  • Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Як тільки команда буде успішно виконана, ви можете закрити Windows PowerShell і перезавантажити комп'ютер. Після перезапуску системи, проблеми з додатками на вашому Windows повинні бути виправлені.

перереєстрація та перевстановлення додатків windows 10