Як Видалити Особисті Дані З Фотографії В Windows 10

Коли ви робите знімок за допомогою камери телефону або цифрової камери, камера зберігає на фотографії велику інформацію, таку як дата, інформація GPS і модель камери. Хоча ці дані не відображаються на зображенні при її відкритті, ви можете отримати доступ до цієї особистої інформації, відкривши властивості зображення.

Фотографія, зроблена камерою, зазвичай включає ім'я виробника камери, модель камери, дату зйомки, творець об'єктива, модель об'єктива, флеш-накопичувач, флеш-модель, серійний номер камери, інформацію GPS (широта, довгота і висота), Дозвіл фото і глибина біт . Може включати в себе ще: ISO-швидкість, f-stop, зміщення експозиції, фокусна відстань, діафрагму, яскравість і інші установки, що використовуються для захоплення фотографії.

Наприклад, як ви можете бачити на зображенні нижче, фотографія, знята на моєму Windows Phone, показує версію системи, модель Lumia 640, місце розташування GPS, налаштування камери і багато іншого. Це особиста інформація дуже корисна, особливо коли ви хочете знати точне місце розташування і настройки камери, що використовуються для зйомки.

Детальна інформація фотографії

Ви можете видалити особисті дані, перш ніж ділитися своїми фотографіями з іншими в соціальних мережах. Інша перевага полягає в тому, що видаляючи властивості зображення і особисті дані, ви можете зменшити розмір файлу зображення, хоча і незначно. На щастя, видалення властивості фото і особисту інформацію з фотографії можна зробити з легкістю в Windows 10 і більш ранніх версій. У цьому керівництві ми побачимо, як видалити властивості зображення і особисту інформацію з фотографій в Windows 10.

ВАЖЛИВО : інструмент видалення особистих даних в Windows 10 не дуже ефективний, як сторонні інструменти. Він може видалити більшість, але не всі персональні дані з зображень.

Як Видалити дані з фотографії

Крок 1 . Клацніть правою кнопкою миші на фотографію або картинку з якою ви хочете видалити дані, і виберіть Властивості.

Якщо ви хочете видалити дані з декількох зображень, виберіть всі знімки, клацніть їх правою кнопкою миші і виберіть "Властивості".

Увійти в властивість зображення


Крок 2 . Перейдіть на вкладку " Докладно ", щоб переглянути всі властивості зображення, а також особисту інформацію та дані, збережену на зображенні. Натисніть нижче посилання Видалення властивостей і особистої інформації .

Видалити Дані фотографії

Крок 3 . В відкрилися новому вікні ми бачимо два способи: Створити копію, видаливши всі можливі властивості і Видалити такі властивості для цього файлу . Вибираєте будь-який зручний для вас варіант, відзначаєте які дані ви хочете видалити з фото і тиснете OK. Можна видаляти інформацію як всю, так і окремо по вибору відзначаючи пункти галочкою.

Видалення особистих даних з фотографії