Як заборонити запуск програми в Windows 10

Деякі програми встановлюються пакетно, наприклад Office, який може запускати кілька додатків, якими ви не збираєтеся користуватися. З цієї причини можна заблокувати непотрібні додатки в Windows 10, а точніше процеси програм. Може у вас інші мотиви, і ви просто хочете заборонити запуск будь-якої програми від сторонніх користувачів.

Як заблокувати запуск процесу в Windows 10

Крок 1 . Натисніть Win + R і введіть regedit, щоб відкрити редактор реєстру. У редакторі реєстру перейдіть по шляху:

  • HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies
  • Натисніть правою кнопкою на папці Police і "Створити"> "Розділ" і назвіть його Exporer .

Створити підпапку Explorer в Police

Крок 2 . Тепер натисніть праворуч на порожньому полі правою кнопкою миші і "Створити"> "Параметр DWORD (32 біти)". Назвіть новий параметр DisallowRun , далі щедкніте по ньому два рази і задайте значення 1 .

DisallowRun 1

Крок 3 . Далі натисніть правою кнопкою миші на папці Explorer і "Створити"> "Розділ". Назвіть новий розділ DisallowRun.

створити розділ DisallowRun

Крок 4 . Зліва, виділіть одним натисканням папку DisallowRun , а праворуч натисніть на порожньому полі правою кнопкою миші і "Створити"> "Строковий параметр". Назвіть новий параметр будь-яким ім'ям. Я, назву yandex , так як буду блокувати Яндекс Браузер.

створити строковий параметр yandex

Крок 5 . Натисніть два рази мишкою по новому створеному параметру, в моєму випадку yandex , і задайте значення. В даному випадку значення, це процес виконуваного файлу програми. Яндекс браузер має процес browser.exe . Далі перезавантажте ПК і програма не запуститься.

блокувати browser.exe

Як дізнатися яка програма ставитися до будь-якого процесу?

Якщо ви не знаєте виконуваний процес будь-якої програми, то відкрийте диспетчер задач. Клацніть правою кнопкою миші в стовпці "Ім'я" (на порожньому полі) і виберіть "Ім'я процесу".

Ім'я процесу в диспетчері завдань