Налаштування кнопок Центру повідомлень Windows 10

У Windows 10 є центр повідомлень з швидкими дій кнопок. Вони корисні для швидкого доступу до певних настройок і мережевим параметрам для включення функцій, таких як "Нічний світ", "Режим літака" одним клацанням миші. Ви не зможете налаштувати тотально центр повідомлень, але можна прибрати зайві кнопки "ярлики", які вам непотрібні і додати інші потрібні. У цьому керівництві розберемо, як налаштувати центр повідомлень (Action Center) з потрібними кнопками (ярликами) для швидкого доступу на вашому комп'ютері.

Як налаштувати розташування кнопок в Центрі сповіщеннях

Відкрийте "Всі параметри", далі виберіть "Система".

Параметри центру повідомлень


Перейдіть " Відомості та дії " і праворуч побачите макет центру повідомлень.

Впорядкувати : Макет, який ви бачите в розділі "Швидкі дії", той же, що і в Центрі дій. Ви можете швидко переставити кнопки, просто перетягнувши кожен елемент в потрібне місце. Елементи верхнього рівня завжди видно, навіть якщо розділ згорнутий, тому рекомендується вирівнювати кнопки, які використовуєте найбільше в цьому рядку.

Впорядкувати кнопки в центрі повідомлень

Додати або видалити : Windows 10 ви можете мати кнопки перераховані в Центрі дій, і в будь-який час ви можете вирішити, які з них ви будете використовувати. Просто натисніть посилання " Додати або видалити швидкі дії " і включіть тумблер для параметрів, які ви хочете.

Додати або видалити швидкі дії