Виправити помилку ERR_FILE_NOT_FOUND в браузері

У браузері Chrome, Edge або Яндекс, користувач може зіткнутися з помилкою Помилка 6 (net :: ERR_FILE_NOT_FOUND) , яка б означала, що не вдалося знайти файл або каталог. Помилка зазвичай виникає, коли користувач намагається відкрити вкладку сайту в браузері або просто відвідати який-небудь сайт. У даній інструкції про те, що робити і як виправити помилку ERR FILE NOT FOUND.

1. Видаліть Default Tab

Додаток DefaultTab є шахрайською програмою, яка змінює параметри браузера, щоб підмінити вкладку головною сторінку пошуку. Ці змінені параметри і викликають помилку 6 net :: ERR_FILE_NOT_FOUND. Програма DefaultTab може поставлятися з авто установкою з іншими безкоштовними ПО, що дає маскування непомітності установки на ПК.

  • Натисніть кнопок Win + i і відкрийте " Додатки "> " Програми та можливості "> справа в списку знайдіть програму DefaultTab і видаліть її з ПК.

Видалити Default Tab

2. Вимкніть розширення

Якщо першим способом ви не знайшли даної програми як Win32, то вона могла встановитися як розширення в браузер. При цьому, інші розширення теж можуть заважати роботі браузера. Давайте видалимо розширення DefaultTab для браузера і відключимо непотрібні.

  1. Відкрийте браузер Chrome, Яндекс або Edge і вставте в адресний рядок наступний URL chrome://extensions/, щоб швидко відкрити параметри розширень.
  2. Якщо в списку є розширення DefaultTab , то видаліть його.
  3. Також, повзунком вимкніть усі розширення і перевірте помилку.
  4. Якщо роботу відновлено, то включайте назад по одному розширенню, щоб виявити винуватця.

chrome extensions

3. Скинути браузер

  1. В адресний рядок браузера Яндекс, Edge або Chrome вставте наступну адресу і натисніть Enter chrome://settings/reset.
  2. Скиньте браузер за замовчуванням, це відновить початкові параметри.

chrome: // settings / reset

4. шкідливий і антивірус

Якщо використовуєте сторонній антивірус, вимкніть його на час і перевірте відвідування сайту. Також, рекомендую скористатися антивірусним сканером.

Розробка розширень

Якщо ви є розробником або веб-майстром і виявили в консолі цю помилку, то швидше за все у вас popup.html не відповідає маніфесту спливаючого вікна в файлі manifest.json.