Шлюз, встановлений за замовчуванням, недоступний

Коли є проблеми з інтернетом в Windows 10, то користувач запускає діагностику мереж, яка видає помилку " Шлюз, встановлений за замовчуванням, недоступний ". Винуватцем даної проблеми може бути невірний IP-адреса, антивірус, драйвери мережевої карти або режим економного споживання. У цій інструкції про те, як виправити помилку недоступності шлюзу в Windows 10.

Шлюз, встановлений за замовчуванням, недоступний

Як виправити недоступність шлюзу в Windows 10

Перше, що ви повинні зробити - це вимкнути комп'ютер і роутер (модем), почекати хвилин 5 і включити все назад. Якщо є проблеми з інтернетом, в чатсності, проблеми зі шлюзом при запуску діагностики мереж, то нижче розберемо способи, як виправити їх.

1. Видалити антивірус

Якщо у вас встановлений сторонній антивірус, то його потрібно видалити, щоб переглянути, що проблему вирішено. У недоступності шлюзу був помічений антивірус Avast і McAfee. Я рекомендую використовувати стандартний антивірус Windows 10, так як він дуже добре справляється зі своєю працює і займає топ позиції в незалежних тестах, після Kaspersky і Bitdefender. Нижче керівництво допоможе вам:

  • Повністю видалити сторонній антивірус.

2. Скинути IP протокол

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть нижче команди по черзі, натискаючи Enter після кожної, після чого перезавантажте комп'ютер і перевірте підключення до інтернету.

  • NETSH INT IP RESET C:\RESETLOG.TXT
  • netsh winsock reset
  • ipconfig /flushdns
  • netsh int ip reset

NETSH INT IP RESET RESETLOG.TXT

3. Об / Увімкнути мережевий адаптер

Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб швидко відкрити мережеві підключення. Вимкніть всі наявні мережеві адаптери і включіть той, через який здійснюєте підключення до інтернету. Це може бути Ethernet по дроту або бездротова мережа по WiFi.

відключити включити мережевий адаптер

4. Скинути мережу

Відкрийте " Параметри "> " Мережа та Інтернет "> " Стан "> справа " Скидання мережі ".

скинути мережу

5. Відключити енергозбереження

Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. Розведіть графу " Мережеві адаптери " і натисніть мишкою два рази по мережного адаптера, через яке здійснюєте підключення до інтернету. WiFi адаптер матимемо в собі слово Wirelles, а підключення по дроту Controller. Якщо не знаєте який, то можете натискати по всьому. Далі перейдіть у вкладку " Управління електроживленням " і зніміть галочку " Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії ".

управління електроживлення WiFI і Ethernet

Важливо : Для деяких бездротових WiFi адаптерів може не бути вкладки " Управління електроживленням ". У цьому випадку натисніть Win + R і введіть control.exe powercfg.cpl ,, 1 , щоб відкрити електроживлення. Розведіть графу " Параметри безпроводового адаптера " і встановіть значення " Максимальна продуктивність ".

режим енергозбереження WiFi

6. Драйвер мережевої карти

1. Переустановити . Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. Натисніть правою кнопкою миші по мережного адаптера, через яке підключені до інтернету і виберіть " Видалити пристрій ". У вікні, що з'явилося встановіть галочку " Видалити програми драйверів для цього пристрою " і натисніть OK. Перезавантажте комп'ютер.

видалити мережевий драйвер WiFi і Eternet

2. Відновити . Знаючи модель материнської плати, зайдіть на офіційний сайт виробника материнської плати і скачайте драйвер для мережевої карти.

7. Змінити драйвер мережевого адаптера

Драйвер мережевої карти може переключитися з іншим набором драйверів, які вже встановлені у вашій системі. Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. Натисніть правою кнопкою миші по мережного адаптера, через який підключено до інтернету, і виберіть " Оновити драйвер ". У вікні, що з'явилося виберіть знизу " Виконати драйверів на цьому комп'ютері ".

Оновити драйвер мережі вручну

Далі виберіть " Вибрати драйвер зі списку доступних драйверів на комп'ютері ".

вибрати драйвер зі списку

Спробуйте вибрати зі списку інший драйвер, може старішої версії, і натисніть "Далі". Це стосується і бездротового WiFi адаптера. У вас за замовчуванням встановлений Broadcom 802.11 b / c / n, тоді спробуйте вибрати зі списку Broadcom 802.11 / n, або навпаки, якщо встановлено Broadcom 802.11 / n, то виберіть зі списку Broadcom 802.11 b / c / n.

вибір вручну драйвера для мережевої карти Ethernet

8. Змінити DNS

Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб відкрити мережеві підключення. Натисніть правою кнопкою миші по адаптера WiFi або Eternet і виберіть " Властивості ". У вкладці "Мережа" знайдіть IP версії 4 (TCP / IPv4) і нижче натисніть на кнопку "Властивості". Встановіть значення " Використовувати наступні адреси DNS- серверів " і задайте:

  • Переважний: 1.1.1.1
  • Альтернативний: 1.0.0.1

Це безпечні і швидкі DNS від cloudflare працюватимуть краще, ніж за замовчуванням від місцевих провайдерів.

Наcтройка служби DNS від CloudFlare в Windows 10

9. Поставити IP-адресу вручну

Запустіть командний рядок і введіть команду ipconfig. Вам видасть список всіх мережевих адаптерів, але вам потрібен той, який підключений до інтернету в даний момент. У моєму випадку у мене інтернет по дроту через адаптер Eternet, якщо через WiFi, то буде "адаптер бездротової локальної мережі". Запам'ятайте дані Ipv4, шлюз, маску і не закривайте його вікно командного рядка .

CMD властивості адаптера Ethernet

Далі натискаємо Win + R і вводимо ncpa.cpl. Натискаємо по адаптера правою кнопкою миші і вибираємо " властивості ". Далі шукаємо в списку IP версії 4 (TCP / IPv4) і натискаємо нижче на кнопку "Властивості". DNS залишаємо який виставляли до цього. Встановлюємо значення " Використовувати наступний IP-адреса " і задаємо ті значення, які у нас є в командному рядку. Перезавантажте комп'ютер і роутер.

задати IP адреса