Перейменувати папку користувача в провіднику Windows 10

Коли ви намагаєтеся перейменувати папку користувача облікового запису звичайним шляхом, через праву кнопку миші, то там немає пункту "перейменувати". Справа в тому, що ви не зможете таким способом її перейменувати, так як ви в даний момент знаходитеся під цим обліковим записом. Це все рівно, що намагатися видалити папку при копіюванні файлів. Часто буває так, що деяким програмам для правильної роботи потрібно умова, що папка повинна бути написана на латиниці або коли ви створюєте обліковий запис microsoft, то папка може створитися неправильно, а точніше не дописати пару букв в закінченні. Папки користувачів знаходяться по шляху C: \ Users або псевдонім C: \ Користувачі. Давайте розберемо, як перейменувати папку користувача в Windows 10.

Як правильно перейменувати папку користувача в Windows 10

Цей спосіб відмінно підійде до Windows 10 Pro і вище. У Windows 10 HOME даний метод не завжди працює коректно, якщо встановлено багато програм на ПК, так як шлях всіх програм доведеться міняти вручну. У Windows 10 HOME легше створити нового користувача з правильним ім'ям.

Крок 1 . Ми створимо прихований обліковий запис адміністратора і перейменуємо папку користувача. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду:

  • net user Администратор /active:yes

net user Адміністратор active yes

Крок 2 . Тепер натисніть "Пуск" і натисніть на поточну обліковий запис і "Вихід".

вихід з облікового запису

Крок 3 . Далі знизу зліва у вас з'явиться "Адміністратора". Увійдіть в неї. Після входу натисніть Win + R і введіть compmgmt.msc , щоб відкрити управління комп'ютером. Перейдіть "Локальні користувачі"> "Користувачі"> справа змініть обліковий запис.

змінити обліковий запис в управлінні ПК

Крок 4 . Тепер відкрийте провідник і перейдіть по шляху C: \ Users (C: \ Користувачі). Перейменуйте папку папку користувача натиснувши по ній правою кнопкою миші.

перейменувати папку користувача

Крок 5 . Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList
  • Клацайте по порядку підрозділи і ви повинні праворуч знайти C: \ Users \ Ваше ім'я користувача.
  • Натисніть на свій імені двічі і задайте то ім'я, яке задавали всюди вище.

перейменувати папку користувача в реєстрі

Крок 6 . Тепер вийдіть з облікового запису адміністратора, як показано в Кроці 2 і увійдіть до свого облікового запису. В свого облікового запису запутсіте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду нижче, щоб відключити приховану учетку адміна.

  • net user Администратор /active:no

Відключити прихований обліковий запис адміністратора