Steam: Помилка під час запису на диск

При установці або оновленні гри в Steam клієнта може з'явиться помилка " Помилка при записі на диск ". Дана проблема може виникати через стороннього антивіруса або брандмауера, який може блокувати активні файли для захисту ліцензії гри. Якщо диск захищений від запису, ви також отримаєте цю помилку. Також, можуть бути проблеми з конфігурацією параметрів самого клієнта Steam. Давайте розберемо, що робити і як виправити, коли з'являється помилка " Помилка при записі на диск " в Steam при установці або оновленні гри.

Помилка при записі на диск Steam

1. Відключити антивірус

Багато ігор використовують технологію захисту від копіювання. Антивірус в даній ситуації може це прийняти як за шкідливі дії і заблокувати доступ до певного файлу, що і спричинить за собою помилку запису диска.

  • Вимкніть на час антивірус.
  • Додайте папку Steam в виключення антивіруса.

2. Перевірка файлів кеша гри

Пошкоджені файли гри можуть викликати помилку запису на диск в Стим клієнта. Антивірус може спрацювати хибно і заблокувати доступ до читання. Логічним будемо, відключити антивірус і перевірити цілісність файлів гри.

Запустіть Steam і перейдіть в бібліотеку. Натисніть правою кнопкою миші по грі, яка видає помилку запису на диск, і виберіть " Властивості" . Далі перейдіть у вкладку " Локальні файли " і натисніть на " Перевірити цілісність файлів гри ".

ПЕРЕВІРКА ЦІЛІСНОСТІ Фото ІГРИ в Steam

3. Змінити регіон для завантаження

Натисніть в клієнті в верхньому лівому кутку на вкладку " Steam "> " Налаштування ". Перейдіть в пункт " Завантаження " і вкажіть інший будь-який регіон завантаження, після чого перезапустіть клієнт.

Примітка: Ви також можете натиснути на "Очистити кеш завантаження" і створити нову папку "Папки бібліотек гри".

Оберіть свій регіон завантаження в Steam

4. Змініть безпеку папки

Налаштування правил запису / читання може бути налаштована у всіх по різному. Перейдіть на диск, де встановлений Steam і натисніть по цій папці правою кнопкою миші і виберіть " Властивості ". Перейдіть у вкладку " Безпека " та вибирайте кожного користувача по порядку в графі "Групи та користувачі", і дивіться, чи немає заборони на запис / читання. Якщо такий є, то натисніть на " Змінити " і приберіть заборона.

заборона на читання і запис папки Steam

Натисніть знову по папці Steam правою кнопкою миші і виберіть властивості. Внизу знайдіть графу "Атрибути" і зніміть галочку " Тільки для читання ".

Зняти тільки для читання Steam

5. Скидання конфігурації Steam

Оновимо файли ядра самого клієнта Steam і повернемо клієнт до стандартних параметрів. Натисніть клавіші Win + R і введіть steam: // flushconfig .

Скидання Steam flushconfig

6. Перевірте відсутні і пошкоджені файли

Пошкоджені і відсутні файли також створюють проблему записи на диск Steam. З цього, потрібно визначити такі файли і завантажити їх знову.

  • Перейдіть в папку SteamLog . Далі знайдіть файл workshop_log.txt і відкрийте його.
  • В самому кінці файлу ви побачите помилку виду AppiD з коментарем ( Disk write failure ).
  • Буде вказано і шлях файлу який не зміг записатися.
  • Перейдіть по цьому шляху і видаліть цей файл.

Перезапустіть Steam і перейдіть в розділ "Завантаження". Steam буде запитувати оновлення для гри. Оновлення необхідні файли.

Disk write failure Steam

7. Перевірте диск

Пошкоджені сектора на диску можуть не давати записувати інформацію, що призведе до помилки запису на диск при установці гри в Steam. Натисніть правою кнопкою на локальному диску, куди встановлюється гра Steam, і виберіть " Властивості ". За замовчуванням це диск C :, в моєму випадку це диск E. У новому вікні перейдіть у вкладку " Сервіс " і нижче натисніть " Перевірити ".

перевірити диск на помилки через властивості

8. Запобігання виконання даних DEP

Натисніть кнопок Win + R і введіть sysdm.cpl , щоб відкрити властивості системи. Далі перейдіть у вкладку " Додатково " і в графі " Швидкодія " натисніть на кнопку " Параметри ". У новому вікні перейдіть у вкладку " Запобігання виконання даних " і переконаєтеся, що опція вимкнена. Якщо вона включена, то натисніть "Додати" і вкажіть шлях до Steam.exe, щоб виключити даний процес з функції DEP.

DEP steam додати