USB підключається і знову відключається в Windows 10

Коли підключаємо будь-який USB-пристрій як флешку в USB-порт комп'ютера або ноутбука, то можемо зіткнутися з проблемою як циклічне підключення і відключення цього USB-пристрою. У більшості випадків проблема тоітся в драйверах, параметри живлення або сам пристрій пошкоджено.

Виправити циклічне перепідключення USB пристрої

В першу чергу, потрібно виключити якнайбільше винуватців даної проблеми. З цього, підключіть USB пристрій до задніх USB портів, якщо це комп'ютер, і в інший USB порт, якщо це ноутбук. Також, підключіть USB пристрій до іншого ПК або ноутбука, щоб виключити його з винуватців. Якщо все працює нормально з іншими комп'ютерами, розберемо пару способів, коли USB флешка підключається і відключається на комп'ютері або ноутбуці з Windows 10.

1. USB Драйвер

Натисніть кнопок Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити швидко диспетчер пристроїв. У самому верху натисніть на вкладку " Вид " і виберіть " Показати приховані пристрої ". Далі знайдіть в списку нижче графу " Контролери USB " і розсуньте список. Ви можете помітити USB контролери, які позначені прозорим кольором. Натисніть по ним правою кнопкою і " Видалити пристрій ". Видаліть їх все, так як це старі і вони можуть заважати роботі новим.

Далі, якщо у вас USB флешка підключається і знову відключається, то вона буде називатися " Оперативна пам'ять для USB ". Натисніть правою кнопкою миші по ньому і виберіть " Видалити пристрій ", після чого перезавантажте ПК або ноутбук. Перевірте чи вирішено проблему.

запам'ятовуючий пристрої для USB

2. Управління харчуванням USB

Іноді система відключає певні драйвери для економії енергії, і потрібно заборонити відключати харчування для USB. Натисніть кнопок Win + R і введіть devmgmt.msc. Знайдіть у списку графу " Пристрої HID " і розгорніть список. Далі клацніть два рази мишкою по " USB-пристрої введення " і перейдіть у вкладку " Управління харчуванням ". Зніміть галочку напроти пункту " Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії ". Виконайте це з усіма "USB-пристроями введення".

USB пристрої введення.  відключити живлення

Також можна вимкнути живлення для певного пристрою (флешки). Заходимо назад в диспетчер пристроїв. Наприклад, якщо у нас флешка (1 спосіб), то клацаємо два рази мишкою по " Оперативна пам'ять для USB " в розділі "Контролери USB", і в новому вікні переходимо у вкладку " Управління харчуванням ", де знімаємо галочку " Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії ".

Відключити живлення для флешки

3. Змінити самі настройки електроживлення

Якщо проблема не вирішена і USB флешка або інший пристрій підключається і відключається, то змінимо самі параметри електроживлення. Натисніть Win + R і введіть control.exe powercfg.cpl ,, 3 , щоб блискавично відкрити параметри електроживлення.

Електроживлення control.exe powercfg.cpl ,, 3 Win + R

Знаходимо " Параметри USB " і розсовуємо список до кінця гілки. Ставимо значення Заборонено про в графі " Параметр тимчасового відключення USB портів ". Перезавантажуємо систему і проблема з циклічним підключенням і відключенням USB флешки або іншого пристрою, повинна бути усунена.

Заборонити відключати електроживлення в USB