Неприпустиме для реєстру значення в Windows

Якщо ви намагаєтеся відкрити файл і бачите повідомлення про помилку "Неприпустима для реєстру значення", це означає, що в реєстрі щось не так. Повідомлення про помилку не говорить нам подробиці. Ця помилка з'являється для певних форматів файлів. Зверніть особливу увагу на те, для якого формату файлу з'являється помилка. Сталося так, що сама запис реєстру призначена для застосування, яке використовувалося для відкриття цього формату файлу, пошкоджена. Розберемо два способи, так як це можуть бути звичайні асоціації файлів 32-bit, так і UWP додатки.

Неприпустиме для реєстру значення

Переконайтеся, що у вашій системі встановлено хоча б один додаток, яке може відкрити файл цього типу. Якщо ви не знаєте, що за файл і яка програма йому потрібна, то просто подивіться на розширення файлу (ім'я файлу після точки, наприклад mywebpc .txt ). Далі просто загугли "ніж відкрити формат txt", і скачайте це додаток.

Як виправити неприпустиму для реєстру значення в Windows

Крок 1 . Клацніть правою кнопкою миші по файлу і виберіть параметр " Відкрити за допомогою » у відповідному меню. Не вибирайте ніяких додатків з підміню. Замість цього натисніть " Вибрати інший додаток ".

Вибрати інший додаток

Крок 2 . У меню, виберіть програму, яку ви хочете використовувати для відкриття файлу, і переконайтеся, що ви вибрали " Завжди користуватися цією програмою для відкриття файлів ". Натисніть ОК. І файл відкриється, і будь-який інший файл того конкретного типу, який ви намагаєтеся відкрити, відкриється без будь-яких проблем. Повідомлення про помилку зникне.

Відкрити файл іншим додатком

Неприпустиме для реєстру значення при відкритті файлу асоційованого з UWP

За замовчуванням в Windows 10 і 8.1 для відкриття фото і відео встановлені стандартні UWP додатки. Ви можете отримувати помилку " Неприпустима для реєстру значення " при відкритті будь-якої фотографії або відео. Потрібно скинути ці UWP додатки.

Крок 1. Відкрийте " Параметри "> " Додатки "> " Програми та можливості "> праворуч знайдіть додаток при якому формат файлу викликає помилку. У моєму випадку - це "фотографії". Натисніть на додаток і виберіть нижче " Додаткові параметри ".

додаткові налаштування фотографій

Крок 2 . У новому вікні натисніть на " Скинути " і почекайте пару хвилин поки воно перевстановити за замовчуванням.

Скинути додаток фотографії