Спроба посилання на неіснуючий токен в Windows 10

Якщо ваш провідник (explorer.exe) Windows перестав працювати і ви бачите помилку при спробі його відкрити - Спроба посилання на неіснуючий токен , тоді ви в потрібному місці і спробуємо виправити цю проблему. Спочатку про цю проблему повідомлялося після квітневого поновлення, і Microsoft виправила її після виправлення збірки. Проте, користувачі повідомляють про це і до цього дня. Ця помилка також виникала з такими утилітами, як консоль управління Microsoft (MMC), Visual Studio, принтер, диспетчер задач, корзина і т. П. Найбільш ймовірна причина цієї проблеми - проблемне оновлення Windows. Це також може бути викликано пошкодженням системного файлу.

Спроба посилання на неіснуючий токен

1. Перереєстрація потрібних файлів DLL

Запустіть командний рядок від імені адміністратора. Зробити це можна через "пошук" меню пуску або перейти по шляху c: \ windows \ system32 і знайти cmd.exe. Якщо ви не можете перейти по шляху, то натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть цей шлях c: \ windows \ system32. Введіть команду нижче у вікно cmd, дочекайтеся закінчення процесу і перезавантажте ПК.

  • for /f %s in ('dir /b *.dll') do regsvr32 /s %s

Перереєстрація файлів DLL

2. Перевірка системних файлів

Вбудований інструмент в вWindows SFC, дозволяє сканувати і відновлювати пошкоджені системні файли. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду:

  • sfc /scannow

Перевірка і відновлення файлів

3. Повернення до попередньої збірці Windows

Якщо помилка " Спроба посилання на неіснуючий токен " почала з'являтися після поновлення, то розумним буде тут повернення до попередньої збірці Windows 10. У такій ситуації потрібно уникати поновлення до тих пір, поки проблема не буде вирішена з боку Microsoft.

  • Відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Відновлення"> і праворуч знайдіть графу " Повернутися до попередньої версії Windows 10 ".

Якщо після установки нової збірки пройшло 30 днів або ви видалили папку Windows.old, ви не зможете повернутися назад і у вас не буде такої графи.

Повернутися до попередньої версії Windows 10